Szilver Táncsport Egyesület és Művészeti Iskola

Adó 1% - Támogatói felhívás!

2016-02-24 20:26:56
Kérjük támogassa a SZILVER Táncsport Egyesületet a személyi jövedelemadója 1%ával!
Az egyesület adószáma: 18456822-1-06
Köszönjük!
more...
#{imageTitle}

Adó 1% - Támogatói felhívás!

Kérjük támogassa a SZILVER Táncsport Egyesületet a személyi jövedelemadója 1%ával!
Az egyesület adószáma: 18456822-1-06
Köszönjük!

2016-02-24 20:26:56

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

Szentesi tábor különórák, és sportorvosi vizsgálat listája

Tisztelt Szülők! Kedves Táncosok!
2016-08-11 19:30:47 more...
#{imageTitle}

Szentesi tábor különórák, és sportorvosi vizsgálat listája

Tisztelt Szülők! Kedves Táncosok!

Letölthető a különóra beosztás, és a sportorvosi vizsgálatra jelentkezők listája.

Letölthető dokumentum(ok)

#{imageTitle}

Szentesi Tánctábor Kollégiumi Szobabeosztás

A Szentesi Tánctábor Kollégiumi Szobabeosztása letölthető itt!!
2016-08-05 14:58:32 more...
#{imageTitle}

Szentesi Tánctábor Kollégiumi Szobabeosztás

A Szentesi Tánctábor Kollégiumi Szobabeosztása letölthető itt!!

Letölthető dokumentum(ok)

#{imageTitle}

Szentesi Tánctábor Program Tervezet és Csoportbontás

Program és csoportbontás letölthető itt!
2016-08-05 14:40:36 more...
#{imageTitle}

Szentesi Tánctábor Program Tervezet és Csoportbontás

Program és csoportbontás letölthető itt!

Letölthető dokumentum(ok)

#{imageTitle}

Junior II. Standard Világbajnokság!

Romániában, Temesváron rendezték meg a Junior II. Standard világbajnokságot a bajnoki ezüstérmes Rischák Balázs és Gálfi Petra képviselte Magyarországot. és az Egyesületünket!
2016-06-16 10:47:04 more...
#{imageTitle}

Junior II. Standard Világbajnokság!

Romániában, Temesváron rendezték meg a Junior II. Standard világbajnokságot a bajnoki ezüstérmes Rischák Balázs és Gálfi Petra képviselte Magyarországot. és az Egyesületünket!

A Junior II. Standard világbajnokság 70 fős mezőnyében egyenes ágon jutottak tovább az első fordulóból a legjobb 48 közé. A második kör a végállomást jelentette a párnak, Rischák Balázs és Gálfi Petra a 36-38. helyen végzett a világbajnokságon.

Gratulálunk!!

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

Szentesi Ranglista és klubközi eredmények!

2016. június 4-én itthon a felnőtt és ifjúsági korosztálynak latin, míg a junioroknak standard ranglistát rendeztünk. Rengeteg páros, rengeteg szép eredmény!!
2016-06-16 10:46:05 more...
#{imageTitle}

Szentesi Ranglista és klubközi eredmények!

2016. június 4-én itthon a felnőtt és ifjúsági korosztálynak latin, míg a junioroknak standard ranglistát rendeztünk. Rengeteg páros, rengeteg szép eredmény!!

Felnőtt-Ifjúsági Latin ranglista (29 induló):
1. Hegyes Bertalan János, Kis Violetta
4. Bődi Dénes, Pap-Gyurits Diana
5. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka
7. Csorba Máté, Haddad Sabrina
16. Fedics Richárd, Lengyel Helga
17-18. Schwartz Péter, Lucz Laura
19. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza
24-26. Rácz Alex, Nayg Fanni Orsi
28-29. Dajcs Triszten Sámuel - Fekete Krisztina

Junior Standard ranglista (11):
1. Urbán István, Urbán Lilla
2. Papp Ádám István, Gál Dalma
4. Kohon Patrik, Kiss Luca
5. Sinkó Péter, Busa Dóra
6. Cziklin Dusán Péter, Szilágyi Rebeka
7. Kalapács Bence, Prágai Szimonetta
8.Sántha Norbert, Terbán Ágnes
9-10. Ratkai Márk Gergő, Márkus Lili
9-10. Sántha Roland, Miskolczi Nóra
11. Antal Krisztián, Bulyáki Lili

Szentesen a ranglisták mellett klubközi versenyt is rendeztünk, amelyen az alábbi szép eredméyneket érték el a párosok.

Ifjúsági C Latin (9 induló):
1. Rácz Alex, Nagy Fanni Orsi
2. Marton Dávid, Dékány Anna
3. Guba Marcell, Fruzsa Kata Hajnalka
7. Kajla Zsolt, Fábián Anna

Ifjúsági C Standard (6):
1. Guba Marcell, Fruzsa Kata Hajnalka
2. Rácz Alex, Nagy Fanni Orsi
3. Marton Dávid, Dékány Anna
4. Kajla Zsolt, Fábián Anna

Ifjúsági D Latin (6):
3. Halmai Dániel, Bencsik Noémi

Ifjúsági D Standard (8):
2. Halmai Dániel, Bencsik Noémi
3. Oberna Károly Gábor, Váczi Bettina
5. Krem Attila Máté, Gajda Loretta
6. Urbán Dominik, Gubics Nikolett

Ifjúsági E Latin (5):
1. Komáromi Richárd Gábriel, Cserny-Kuhn Fruzsina Andrea
4. Urbán Dominik, Gubics Nikolett
5. Krem Attila Máté, Gajda Loretta

Ifjúsági E Standard (4):
1. Komáromi Richárd Gábriel, Cserny-Kuhn Fruzsina Andrea
2. Krem Attila Máté, Gajda Loretta

Junior II. C Latin (2):
1. Kohon Patrik, Kiss Luca
2. Sinkó Péter, Busa Dóra

Junior II. C Standard (2):
1. Kohon Patrik, Kiss Luca
2. Sinkó Péter, Busa Dóra

Junior II. D Latin (12):
1. Cziklin Dusán Péter, Szilágyi Rebeka
2. Sántha Norbert, Terbán Ágnes
4. Kalapács Bence, Prágai Szimonetta
7. Antal Krisztián, Bulyáki Lili
8-10. Ratkai Márk Gergő, Márkus Lili
12. Márkus Erik Krisztián, Balog Alexandra

Junior II. D Standard (10):
1. Cziklin Dusán Péter, Szilágyi Rebeka
2. Sántha Norbert, Terbán Ágnes
3. Kalapács Bence, Prágai Szimonetta
5. Antal Krisztián, Bulyáki Lili
6. Ratkai Márk Gergő, Márkus Lili
10. Márkus Erik Krisztián, Balog Alexandra

Junior I. D Latin (7):
1. Kiss Zoltán, Pinka Ramóna Franciska
4. Sántha Roland, Miskolczi Nóra
5. Antal Krisztián, Bulyáki Lili

Junior I. D Standard (6):
2. Sántha Roland, Miskolczi Nóra
4. Antal Krisztián, Bulyáki Lili

Gyerek II. D Latin (4):
1. Kiss Zoltán, Pinka Ramóna Franciska
2. Vajjon Bence, Donka Csenge
4. Karkus András, Schmölcz Enikő

Gyerek II. D Standard (4):
1. Kiss Zoltán, Pinka Ramóna Franciska
2. Vajjon Bence, Donka Csenge
4. Karkus András, Schmölcz Enikő

Gyerek II. E Latin (5):
2. Szuromi Roland, Varga Vivien Szimonetta
3. Petrás Bene, Rózsa Bettina

Gyerek II. E Standard (5):
1. Petrás Bene, Rózsa Bettina
3. Karkus András, Schmölcz Enikő
4. Szuromi Roland, Varga Vivien Szimonetta

Gratulálunk a pároknak!!!

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

WDSF Open Kassa és Temesvár

A hétvégén több WDSF Open versenyt rendeztek, amin SZILVER TSE versenyzői nagyon szépen helyt álltak.
2016-06-16 10:42:51 more...
#{imageTitle}

WDSF Open Kassa és Temesvár

A hétvégén több WDSF Open versenyt rendeztek, amin SZILVER TSE versenyzői nagyon szépen helyt álltak.

Szlovákiában, Kassán az International Standard Open 36 fős mezőnyében standard magyar bajnok Nikita Anikeev és Farkas Bettina a döntőről éppen lemaradva az előkelő 7. helyen végzett.

Az Ifjúsági Standard Open 17 fős mezőnyében , Mészáros Bence Levente és Balanescu Liliána a 6. helyen végzett.

Vasárnap Temesváron az International Standard Openen a 37 fős mezőnyben Nikita Anikeev és Farkas Bettina - csakúgy mint szombaton Kassán - a döntőről éppen lemaradva a 7. helyet szerezte meg a középdöntőben

Urbán István és Urbán Lilla a szombati szentesi ranglistagyőzelem után Temesváron versenyeztek.
Junior I International Open Latin kategóriában 4. helyen zártak, Junior I International Standard kategóriában ezüstérmesek lettek.
A páros szerencsét próbált a Junior II International Standard mezőnyben is ahol az előkelő 9. helyen végeztek.

Gratulálunk a pároknak!

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

Ifjúsági Tíztánc EB

Szombathelyen az 51. Savaria Táncfesztivál adott otthont az Ifjúsági Tíztánc Európa-bajnokságnak, amelyen a kategória magyar bajnoka, Rónyai Zoltán és Farkas Boglárka képviselte Magyarországot és az Egyesületünket.

2016-06-15 15:01:52 more...
#{imageTitle}

Ifjúsági Tíztánc EB

Szombathelyen az 51. Savaria Táncfesztivál adott otthont az Ifjúsági Tíztánc Európa-bajnokságnak, amelyen a kategória magyar bajnoka, Rónyai Zoltán és Farkas Boglárka képviselte Magyarországot és az Egyesületünket.

A kontinensviadalon 25 ország képviselői léptek parkettre az első fordulóban, az elődöntőbe 24 pár jutott be. A második körben megfeleződött a mezőny, az esti programban a középdöntőben 12 duót láthatott a szombathelyi közönség az Agóra Kulturális Központ parkettjén és köztük volt Zoli és Bogi is.

A magyar bajnok páros számára a középdöntőben ért véget az Európa-bajnokság, a 9. helyet szerezték meg alig fél ponttal elmaradva a nyolcadik helyezettől.

Gratulálunk a párosnak !!!!

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

SZENTESI TÁBOR JELENTKEZÉSI LAP!

Szentesi Tánctábor Jelentkezési Lap letölthető itt!
2016-06-06 09:12:23 more...
#{imageTitle}

SZENTESI TÁBOR JELENTKEZÉSI LAP!

Szentesi Tánctábor Jelentkezési Lap letölthető itt!

Letölthető dokumentum(ok)

#{imageTitle}

Diákolimpia Forgatókönyv 2016.06.04.

Diákolimpia Forgatókönyv 2016.06.04. letölthető itt!

2016-06-03 10:49:39 more...
#{imageTitle}

Diákolimpia Forgatókönyv 2016.06.04.

Diákolimpia Forgatókönyv 2016.06.04. letölthető itt!

Letölthető dokumentum(ok)

#{imageTitle}

Klubközi és Ranglista Program Szentes 2016.06.04.

Klubközi és Ranglista Program Szentes 2016.06.04. letölthet? itt!
2016-06-01 13:34:53 more...
#{imageTitle}

Klubközi és Ranglista Program Szentes 2016.06.04.

Klubközi és Ranglista Program Szentes 2016.06.04. letölthet? itt!

Letölthető dokumentum(ok)

#{imageTitle}

M?vészeti Iskolás Forgatókönyv 2016.06.04. Szentes

M?vészeti Iskolás Forgatókönyv letölthet? itt!
2016-06-01 13:33:53 more...
#{imageTitle}

M?vészeti Iskolás Forgatókönyv 2016.06.04. Szentes

M?vészeti Iskolás Forgatókönyv letölthet? itt!

Letölthető dokumentum(ok)

#{imageTitle}

SZIGO Kupa 2016

2016. május 21-én került megrendezésre Szentlőrincen a SZIGO Kupa Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Latin, Senior Standard Ranglista és Klubközi Táncverseny.
Az párosaink szép számban képviselték az egyesületünket és az alábbi eredményeket érték el:
2016-05-23 15:57:56 more...
#{imageTitle}

SZIGO Kupa 2016

2016. május 21-én került megrendezésre Szentlőrincen a SZIGO Kupa Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Latin, Senior Standard Ranglista és Klubközi Táncverseny.
Az párosaink szép számban képviselték az egyesületünket és az alábbi eredményeket érték el:

A Tíztánc Ranglistán a dobogót a SZILVER-es párok uralták. Első helyen az ifjúsági magyar bajnok Rónyai Zoltán és Farkas Boglárka végzett.A dobogó második fokára a felnőtt tíztánc magyar bajnoki negyedik helyezett Csorba Máté és Haddad Sabrina állhatott, míg a harmadik helyezést a tíztánc magyar bajnoki 5. helyezett Bődi Dénes és Pap- Gyurits Diána érte el.
Versenyen szintén döntőt táncolt és az ötödik helyezést érte el a jelenlegi ifjúsági tíztánc ranglista harmadik helyezettje Fedics Richárd és Lengyel Helga.
További eredmények:
7. Mészáros Bence Levente – Balanescu Liliána
10. Schwartz Péter – Lucz Laura
13. Czuczi Patrik – Késmárki Vanessza
18. Kiss Tamás Bence – Bagóczki Ramóna

A junior latin ranglistán két párosunk képviselte az egyesületet, Urbán István és Urbán Lilla, akik dobogó harmadik fokára állhattak fel, illetve Papp Ádám István és Gál Dalma holtversenyben 2 párral a hatodik helyen végzett, így a szabályok értelmében éppen lemaradtak a döntőről.

Klubközi versenyek eredményei:
Ifjúsági B standard
2. hely Kiss Tamás Bence, Bagóczki Ramóna
Ifjúsági B latin
4. hely Kiss Tamás Bence, Bagóczki Ramóna
Felnőtt B standard
2. hely Kiss Tamás Bence, Bagóczki Ramóna
Gratulálunk a párosainknak!

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

Olomuc, Csehország eredmények!

Hétvégén Csehországban egy arany, egy bronzérmet és egy hatodik helyezést szereztek párosaink Olomuc-ban.
2016-05-23 15:06:19 more...
#{imageTitle}

Olomuc, Csehország eredmények!

Hétvégén Csehországban egy arany, egy bronzérmet és egy hatodik helyezést szereztek párosaink Olomuc-ban.

A Standard International Openen a 33 fős mezőnyben a magyar bajnok Nikita Anikeev és Farkas Bettina bejutott a döntőbe és bronzérmet szerzett a kiemelt lengyel és cseh páros mögött.

A Junior I. Standard Open 13 fős mezőnyében Urbán István és Urbán Lilla bizonyult a legjobbnak, megnyerték a versenyt. A páros a Junior II. Standard Openen is bejutott a döntőbe, a 6. helyet szerezték meg.

Gratulálunk a párosoknak!

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

Standard Európa- bajnokság Wroclaw, Lengyelország

Lengyelországban, Wroclaw-ban rendezték meg a Standard táncok Európa-bajnokságát, amelyen a magyar bajnok Nikita Anikeev és Farkas Bettina képviselte Magyarországot.
2016-05-17 10:45:41 more...
#{imageTitle}

Standard Európa- bajnokság Wroclaw, Lengyelország

Lengyelországban, Wroclaw-ban rendezték meg a Standard táncok Európa-bajnokságát, amelyen a magyar bajnok Nikita Anikeev és Farkas Bettina képviselte Magyarországot.

A Standard Európa-bajnokságon 59 páros lépett parkettre Nikita és Bettina kiharcolták a legjobb 36-ba kerülést.
A második forduló a végállomást jelentette számukra a kontinensviadalon, Nikita és Betti a 33. helyen végzett.

Gratulálunk a párosnak!

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

Lászlóvill -és Danza Kupa

2016. május 7-én Székesfehérváron a Lászlóvill Kupán a felnőtt és ifjúsági korosztálynak standard, míg a junioroknak tíztánc ranglistaversenyt rendeztek.

2016-05-09 12:04:47 more...
#{imageTitle}

Lászlóvill -és Danza Kupa

2016. május 7-én Székesfehérváron a Lászlóvill Kupán a felnőtt és ifjúsági korosztálynak standard, míg a junioroknak tíztánc ranglistaversenyt rendeztek.

Felnőtt-Ifjúsági Standard ranglista (20 induló):
1. Hegyes Bertalan János, Kis Violetta
3. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka
7.Balga Kristóf, Molnár Renáta
8-10. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána
11. Schwartz Péter, Lucz Laura
12. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza

Junior Tíztánc ranglista (11):
3. Urbán István, Urbán Lilla
6. Papp Ádám István, Gál Dalma

Junior II. D Standard (24):
2. Cziklin Dusán Péter, Szilágyi Rebeka



2016. május 8-án rendezték meg az V. Danza Kupa klubközi táncversenyt Budapesten, ahol több páros is képviselte az Egyesületünket.

Felnőtt A Latin (2 induló):
2. Sági István Balázs, Bántó Bernadett

Felnőtt B Latin (16):
12. Sági István Balázs, Bántó Bernadett
13-14. Dajcs Triszten Sámuel, Fekete Krisztina

Felnőtt B Standard (2):
1. Sági István Balázs, Bántó Bernadett

Felnőtt D Latin (21):
1. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia

Felnőtt D Standard (12):
3. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia

Felnőtt E Latin (18):
12-13. Urbán Dominik , Gubics Nikolett
Ifjúsági C Latin (19):
2. Rácz Alex, Nagy Fanni Orsi
4. Guba Marcell, Fruzsa Kata Hajnalka
13-15. Kajla Zsolt, Fábián Anna
17. Melich Krisztián, Petrás Kíra

Ifjúsági C Standard (12):
1. Rácz Alex, Nagy Fanni Orsi
2. Guba Marcell, Fruzsa Kata Hajnalka
5. Kajla Zsolt, Fábián Anna
8. Melich Krisztián, Petrás Kíra

Ifjúsági D Latin (16):
4. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia

Ifjúsági D Standard (6):
5. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia
6. Urbán Dominik, Gubics Nikolett

Ifjúsági E Latin (10):
7. Urbán Dominik, Gubics Nikolett

Junior II. C Latin (9):
1. Kohon Patrik, Kiss Luca

Junior II. C Standard (5):
1. Kohon Patrik, Kiss Luca

Junior II. D Standard (8):
7-8. Antal Krisztián, Bulyáki Lili

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

Buda Open és Moszkva

2016. április 23-24-én két nemzetközi versenyen is képviseltették magukat az egyesületünk párosai:
2016-04-26 15:06:31 more...
#{imageTitle}

Buda Open és Moszkva

2016. április 23-24-én két nemzetközi versenyen is képviseltették magukat az egyesületünk párosai:

Oroszországban, Moszkvában rendeztek International Standard és Latin Opent.

Hegyes Bertalan és Kis Violetta standard táncokból 70 páros közül bejutott a középdöntőbe és ott a 11. helyen zárt.
Az International Latin Openen 78 induló közül az 5. helyen zárták a versenyt.

A Buda Openről több párosunk is szép eredményekkel térhetett haza.
Az első napon, az International Standard Openen 51 páros indult, a standard magyar bajnok Nikita Anikeev és Farkas Bettina érte el a legjobb eredményt a hazai párosok közül, bejutottak a középdöntőbe és a 12. helyet szerezték meg.

Balga Kristóf és Molnár Renáta, valamint Csorba Máté és Haddad Sabrina holtversenyben a 35-36. helyen végeztek.
Sági István Balázs, Bántó Bernadett 39-40., Mészáros Bence Levente és Balanescu Liliána a 45-46. helyezést érték el.

A Latin International Openen 70 páros indult, ahol Csorba Máté, Haddad Sabrina 29.,
Bődi Dénes, Pap-Gyurits Diána 42-45., Sági István Balázs, Bántó Bernadett 63-64. helyen zárta a versenyt.

Az Ifjúsági Standard Openen a 15 fős mezőnyben Rónyai Zoltán és Farkas Boglárka ezüstérmet szerzett.
Mészáros Bence Levente és Balanescu Liliána a középdöntőben a 12. helyen zárt. Czuczi Patrik és Késmárki Vanessza a 13. helyen végzett.

Az Ifjúsági Latin Open 22 fős mezőnyében egy párosunk jutott döntőbe: Rónyai Zoltán és Farkas Boglárka az 5. helyezést érték el.

Junior II. Latin Openen Rischák Balázs és Gálfi Petra éppen lemarad a döntőről a 7-8. helyen végeztek a középdöntőben. Urbán István és Urbán Lilla a 19-20.

A Junior II. Standard Openen a 19 fős Urbán István és Urbán Lilla a középdöntőben a 10. helyen végzett. Rischák Balázs és Gálfi Petra a 13-14. zárta a versenyt.

A Junior I. Latin versenyben a 12 fős mezőnyben Urbán István és Urbán Lilla ezüstérmet szerzett, Papp Ádám István és Gál Dalma a 6. helyen végzett a döntőben.

A Junior I. Standard verseny kilenc indulója közül Urbán István és Urbán Lilla a dobogó tetejére állhatott fel, Papp Ádám István és Gál Dalma az 5. helyet szerezte meg

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

Ifjúsági Standard Európa- bajnokság

Romániában, Temesváron rendezték meg az Ifjúsági Standard Európa-bajnokságot, amelyen az ifjúsági magyar bajnok Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka és a magyar bajnoki 5. helyezett Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza páros képviselte Magyarországot és az egyesületünket is.
2016-04-19 11:30:19 more...
#{imageTitle}

Ifjúsági Standard Európa- bajnokság

Romániában, Temesváron rendezték meg az Ifjúsági Standard Európa-bajnokságot, amelyen az ifjúsági magyar bajnok Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka és a magyar bajnoki 5. helyezett Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza páros képviselte Magyarországot és az egyesületünket is.

Az Ifjúsági Standard Európa-bajnokságon 56 páros indult, Rónyai Zoltán és Farkas Boglárka az els? fordulóból redance nélkül jutott tovább a második körbe, majd innen az el?dönt?be. A legjobb 24 között ért véget számukra a kontinensviadal, a 18. helyet szerezték meg. Czuczi Patrik és Késmárki Vanessza a redance során nem tudta kiharcolni a második fordulóba kerülést, így ?k a 41. helyen zárták a versenyt.

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

Szardínia, Olbia és Temesvár eredmények

Ezen hétvégén több WDSF Openen is képviselték az egyesületet és az országot a SZILVER-es párok.

2016-04-19 11:29:07 more...
#{imageTitle}

Szardínia, Olbia és Temesvár eredmények

Ezen hétvégén több WDSF Openen is képviselték az egyesületet és az országot a SZILVER-es párok.

Pénteken Olbiában az U21 Latin Openen a 40 fős mezőnyben Csorba Máté és Haddad Sabrina bejutott a döntőbe és az 5. helyet szerezte meg.

Szombaton az International Standard Openen az 50 fős mezőnyben Hegyes Bertalan és Kis Violetta bejutott a középdöntőbe és a 11. helyen végzett.

Az International Latin Open 103 indulója között Hegyes Bertalan és Kis Violetta középdöntőbe jutott és a 8-9. helyet szerezték meg holtversenyben egy olasz párral. Csorba Máté és Haddad Sabrina a 3. körben búcsúzott, a 34-38. helyen végeztek.

A Junior II. Latin Open 15 fős mezőnyében Rischák Balázs és Gálfi Petra bejutott a döntőbe és a 4. helyet szerezte meg. Az Ifjúsági Latin Open 43 fős mezőnyében a Rischák, Gálfi kettős az elődöntőig jutott, a 16. helyen végeztek. A páros az Ifjúsági Standard Openen 7. helyen zárt.

Vasárnap az International Standard Openen a 45 fős mezőnyében Nikita Anikeev és Farkas Bettina a 8., Rónyai Zoltán és Farkas Boglárka éppen lemaradt a középdöntőről, ők a 14. helyen végeztek.
Az Ifjúsági Standard Openen a 35 fős mezőnyben Rónyai Zoltán és Farkas Boglárka bejutott a döntőbe és a 4. helyet szerezte meg. Czuczi Patrik és Késmárki Vanessza a 25. lett.

A Junior I. Standard versenyben Urbán István és Urbán Lilla ezüstérmet szerzett. A páros a Junior I. Latin versenyben a 4. helyen végzett.

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

III. Fulldance Kupa eredmények

2016. április 16-án rendezték meg Tápiószentmártonban a III. Fulldance Kupa táncversenyt, a párosaink klubközi megmérettetéseken bizonyítottak.
2016-04-19 11:26:36 more...
#{imageTitle}

III. Fulldance Kupa eredmények

2016. április 16-án rendezték meg Tápiószentmártonban a III. Fulldance Kupa táncversenyt, a párosaink klubközi megmérettetéseken bizonyítottak.

Felnőtt C Latin (11):
3. Rácz Alex, Nagy Fanni Orsi

Felnőtt C Standard (14):
9. Marton Dávid, Dékány Anna

Felnőtt D Latin (27):
15-16. Oberna Károly Gábor, Váczi Bettina
18-19. Halmai Dániel, Bencsik Noémi

Felnőtt D Standard (10):
5. Halmai Dániel, Bencsik Noémi
8. Oberna Károly Gábor, Váczi Bettina

Felnőtt E Latin (17):
3. Krem Attila Máté, Gajda Loretta

Felnőtt E Standard (9):
1. Krem Attila Máté, Gajda Loretta

Ifjúsági C Latin (14):
2. Rácz Alex, Nagy Fanni Orsi
6. Melich Krisztián, Petrás Kíra
13. Marton Dávid, Dékány Anna

Ifjúsági C Standard (14):
2. Sinkó Péter, Busa Dóra
4. Rácz Alex, Nagy Fanni Orsi
5. Marton Dávid, Dékány Anna
8. Melich Krisztián, Petrás Kíra

Ifjúsági D Latin (21):
2. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia
6. Oberna Károly Gábor, Váczi Bettina
11. Halmai Dániel, Bencsik Noémi

Ifjúsági D Standard (11):
3. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia
4. Halmai Dániel, Bencsik Noémi
7. Oberna Károly Gábor, Váczi Bettina

Ifjúsági E Latin (13):
5. Krem Attila Máté, Gajda Loretta

Ifjúsági E Standard (11):
1. Krem Attila Máté, Gajda Loretta
Junior II. C Latin (6):
6. Sinkó Péter, Busa Dóra

Junior II. C Standard (4):
1. Sinkó Péter, Busa Dóra

Junior II. D Latin (19):
6. Antal Krisztián, Bulyáki Lili

Junior II. D Standard (13):
5. Antal Krisztián, Bulyáki Lili

Junior I. D Latin (15):
3. Kiss Zoltán, Pinka Ramóna Franciska
6. Antal Krisztián, Bulyáki Lili

Junior I. D Standard (10):
2. Kiss Zoltán, Pinka Ramóna Franciska
4. Antal Krisztián, Bulyáki Lili

Junior I. E Latin (19):
7-8. Szuromi Roland, Varga Vivien Szimonetta
9. Karkus András, Schmölcz Enikő

Junior I. E Standard (10):
4. Szuromi Roland, Varga Vivien Szimonetta
5. Karkus András, Schmölcz Enikő

Gyerek II. D Latin (4):
2. Kiss Zoltán, Pinka Ramóna Franciska

Gyerek II. D Standard (2):
1. Kiss Zoltán, Pinka Ramóna Franciska

Gyerek II. E Latin (9):
1. Karkus András, Schmölcz Enikő
4. Szuromi Roland, Varga Vivien Szimonetta

Gyerek II. E Standard (8):
1. Karkus András, Schmölcz Enikő
2. Szuromi Roland, Varga Vivien Szimonetta


Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

IX. Kner Kupa eredmények

2016. április 9-én Mezőtúron a IX. Kner Kupa keretében a felnőtt és ifjúsági korcsoportnak latint, a junioroknak standard ranglistaversenyt rendeztek. A napot klubközi versenyekkel is színesítették. A kiemelt és klubközi versenyeken is szép eredményeket értünk el. Ugyanitt vasárnap Szabadidősport Országos Bajnokságot rendeztek, ahol a párosaink taroltak.
Az eredményeket alább olvashatjátok:
2016-04-13 12:27:00 more...
#{imageTitle}

IX. Kner Kupa eredmények

2016. április 9-én Mezőtúron a IX. Kner Kupa keretében a felnőtt és ifjúsági korcsoportnak latint, a junioroknak standard ranglistaversenyt rendeztek. A napot klubközi versenyekkel is színesítették. A kiemelt és klubközi versenyeken is szép eredményeket értünk el. Ugyanitt vasárnap Szabadidősport Országos Bajnokságot rendeztek, ahol a párosaink taroltak.
Az eredményeket alább olvashatjátok:


Felnőtt-Ifjúsági Latin ranglista (34 induló):
2. Hegyes Bertalan János, Kis Violetta
4. Csorba Máté, Haddad Sabrina
5. Bődi Dénes, Pap-Gyurits Diana
8. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka
20. Mészáros Bence, Balanescu Liliána
29. Fedics Richárd, Lengyel Helga

Junior Standard ranglista (5):
1. Rischák Balázs, Gálfi Petra
2. Urbán István, Urbán Lilla
4. Papp Ádám István, Gál Dalma

Felnőtt B Standard (3 induló):
3. Bárándi János, Demény Dóra

Felnőtt C Latin (12):
7.Rácz Alex, Nagy Fanni Orsi
12. Márton Dávid, Dékány Anna

Felnőtt C Standard (13):
9. Guba Marcell, Fruzsa Kata
10-11. Marton Dávid, Dékány Anna

Felnőtt D Latin (19):
4. Guba Marcell, Fruzsa Kata Hajnalka
7. Halmai Dániel, Bencsik Noémi
8. Oberna Károly Gábor, Váczi Bettina
13. Oláh Levente Máté, Szabó Mónika

Felnőtt D Standard (9):
2. Halmai Dániel, Bencsik Noémi
3. Oberna Károly Gábor, Váczi Bettina

Felnőtt E Latin (13):
4. Krem Attila Máté, Gajda Loretta

Felnőtt E Standard (7):
3. Krem Attila Máté, Gajda Loretta

Ifjúsági C Latin (15):
4. Rácz Alex, Nagy Fanni Orsi
13. Melich Krisztián, Petrás Kíra
15. Marton Dávid, Dékány Anna

Ifjúsági C Standard (11):
2. Guba Marcell, Fruzsa Kata Hajnalka
3. Rácz Alex, Nagy Fanni Orsi
11. Melich Krisztián, Petrás Kíra

Ifjúsági D Latin (8):
1. Guba Marcell, Fruzsa Kata Hajnalka
3. Oberna Károly Gábor, Váczi Bettina
4. Halmai Dániel, Bencsik Noémi
5. Sinkó Péter, Busa Dóra

Ifjúsági D Standard (7):
3. Halmai Dániel, Bencsik Noémi
4. Oberna Károly Gábor, Váczi Bettina

Ifjúsági E Latin (15):
5. Komáromi Richárd Gábriel, Cserny-Kuhn Fruzsina Andrea
6. Krem Attila Máté, Gajda Loretta

Ifjúsági E Standard (10):
2. Komáromi Richárd Gábriel, Cserny-Kuhn Fruzsina Andrea
6. Krem Attila Máté, Gajda Loretta

Junior II. D Latin (11):
3. Cziklin Dusán Péter, Szilágyi Rebeka
5. Sinkó Péter, Busa Dóra
7. Ratkai Márk Gergő, Márkus Lili
8. Antal Krisztián, Bulyáki Lili
11. Sántha Norbert, Terbán Ágnes

Junior II. D Standard (9):
1. Sinkó Péter, Busa Dóra
3. Cziklin Dusán Péter, Szilágyi Rebeka
4. Ratkai Márk Gergő, Márkus Lili
6. Sántha Norbert, Terbán Ágnes
8.Antal Krisztián, Bulyáki Lili

Junior I. D Latin (12):
1. Antal Krisztián, Bulyáki Lili
3. Kiss Zoltán, Pinka Ramóna Franciska

Junior I. D Standard (9):
2. Kiss Zoltán, Pinka Ramóna Franciska
4. Sántha Roland, Miskolczi Nóra
6. Antal Krisztián, Bulyáki Lili
7. Vajjon Bence, Donka Csenge

Junior I. E Latin (13):
3. Karkus András, Schmölcz Enikő
4. Szuromi Roland, Varga Vivien Szimonetta

Junior I. E Standard (11):
3. Szuromi Roland, Varga Vivien Szimonetta
4. Karkus András, Schmölcz Enikő

Gyerek II. D Latin (4):
3. Kiss Zoltán, Pinka Ramóna Franciska
4. Vajjon Bence, Donka Csenge

Gyerek II. D Standard (3):
1. Kiss Zoltán, Pinka Ramóna Franciska
3. Vajjon Bence, Donka Csenge

Gyerek II. E Latin (3):
1-2. Karkus András, Schmölcz Enikő
1-2. Szuromi Roland, Varga Vivien Szimonetta

Gyerek II. E Standard (3):
1. Szuromi Roland, Varga Vivien Szimonetta
2. Karkus András, Schmölcz Enikő

Junior II Haladó Standard:
1. Varga András, Izbéki Amdrea
2. Wenszky Nándor, Túróczi Evelin
3. Hosszú Milán, Szabó Noém


Junior II Haladó Latin:
2. Wenszky Nándor, Túróczi Evelin
3. Varga András, Izbéki Andrea
4. Hosszú Milán, Szabó Noémi

Junior I Haladó Standard:
1. Dóczi- Zsilák László, Bottyán Blanka
2. Nagy Gergely, Tóth Liza
3. Nagy Gábor, Gere Klára

Junior I Haladó Latin:
1. Dóczi- Zsilák László, Bottyán Blanka
2. Nagy Gergely, Tóth liza
3. Nagy Gábor, Gere Klára

Junior I Kezdő Standard:
1. Borbély Balázs, Vincze Lilla

Junior I Kezdő Latin:
6. Borbély Balázs, Vincze Lilla

Gyermek II. Haladó Latin
1. Zykin Andrej, Kajtár Kincső

Gyermek I-II Haladó Standard:
1. Zykin Andrej, Kajtár Kincső
2. Süle Zsombor, Szél Anna Csenge
3. Kosztolányi Elek, Bottyán Boglárka

Gyermek I Haladó Latin
1. Süle Zsombor, Szél Anna Csenge
3. Kosztolányi Elek, Bottyán Boglárka








Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

Szekszárd C és B Tíztánc, klubközi táncverseny

Szekszárdon rendezték meg a C és B osztályos Tíztánc országos bajnokságot és klubközi versenyeket, ahol az egyesület párosai az alábbi szép eredményeket érték el.
2016-04-04 11:42:30 more...
#{imageTitle}

Szekszárd C és B Tíztánc, klubközi táncverseny

Szekszárdon rendezték meg a C és B osztályos Tíztánc országos bajnokságot és klubközi versenyeket, ahol az egyesület párosai az alábbi szép eredményeket érték el.

Ifjúsági B Tíztánc Országos Bajnokság (5):
2. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza

Ifjúsági C Tíztánc Országos Bajnokság (11):
1. Guba Marcell, Fruzsa Kata Hajnalka
3. Marton Dávid, Dékány Anna

Junior I. B Tíztánc Országos Bajnokság (3):
1. Urbán István, Urbán Lilla
3. Papp Ádám István, Gál Dalma

Klubközi versenyek:
Felnőtt D Latin (29):
2. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia
7. Guba Marcell, Fruzsa Kata Hajnalka

Felnőtt D Standard (18):
2. Oberna Károly Gábor, Váczi Bettina
5. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia

Ifjúsági D Latin (25):
1. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia
6. Guba Marcell, Fruzsa Kata
7-8. Oberna Károly Gábor, Váczi Bettina

Ifjúsági D Standard (10):
1. Oberna Károly Gábor, Váczi Bettina
2. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia

Junior II. C Standard (5):
1. Papp Ádám István, Gál Dalma

Junior I. C Standard (2):
1. Papp Ádám István, Gál Dalma

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

Nemzetközi versenyek ( Szlovákia, Románia, Bulgária)

Több nemzetközi versenyen is volt SZILVER-es induló a hétvégén.
2016-04-04 11:17:05 more...
#{imageTitle}

Nemzetközi versenyek ( Szlovákia, Románia, Bulgária)

Több nemzetközi versenyen is volt SZILVER-es induló a hétvégén.

Bulgáriában, Várnában az International Latin Openen a 30 fős mezőnyben Hegyes Bertalan és Kis Violetta bejutott a döntőbe és bronzérmet szerzett.

Az Ifjúsági Standard Open 12 párost számláló mezőnyében Rónyai Zoltán és Farkas Boglárka megnyerte a versenyt, míg a Rischák Balázs és Gálfi Petra a 6. helyen végzett.

Az Ifjúsági Latin Openen 20 páros indult, Rónyai Zoltán és Farkas bronzérmet szereztek. Rischák Balázs és Gálfi Petra a középdöntőben a 11. helyen zárt.

A Junior Standard Open versenyen Rischák Balázs és Gálfi Petra bizonyult a legjobbnak, míg a Junior Latin Openen az ezüstérmet sikerült megszerezniük.

Romániában, Bukarestben szombaton a Standard World Open 81 fős mezőnyében Andrei Leonte és Forgó Éva Patrícia a 32. helyen zárt.

Ugyanezen a helyszínen Rising Star Standard kategóriában az 5. helyezést szerezték meg.

Április 2-án került megrendezésre Szlovákiában, Ruzomberokban a POHÁR PRIMÁTORA MESTA RUŽOMBEROK elnevezésű open verseny ahol Bődi Dénes és Pap- Gyurits Diána Standardből 22
induló közül az 5., míg latinból 32 induló közül a 7-8. helyen végeztek.

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

IDance Kupa 2016

Pécsen rendezték meg az éve első ranglistaversenyét, az iDanceKupa 2016. március 19-én került megrendezésre. ahol a felnőtt és ifjúsági korosztály tíztáncban, míg a juniorok latin táncokban mérték össze tudásukat a parketten. A kiemelt versenyeken kívül klubközi megmérettetéseken is vettek részt a párosaink. Az egyesület versenyzői az alábbi szép eredményeket érték el:
2016-03-21 10:09:15 more...
#{imageTitle}

IDance Kupa 2016

Pécsen rendezték meg az éve első ranglistaversenyét, az iDanceKupa 2016. március 19-én került megrendezésre. ahol a felnőtt és ifjúsági korosztály tíztáncban, míg a juniorok latin táncokban mérték össze tudásukat a parketten. A kiemelt versenyeken kívül klubközi megmérettetéseken is vettek részt a párosaink. Az egyesület versenyzői az alábbi szép eredményeket érték el:

Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc ranglista (16 induló):
1. Hegyes Bertalan János, Kis Violetta
2. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka
3. Csorba Máté, Haddad Sabrina
4. Bődi Dénes, Pap-Gyurits Diana
7. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána
9. Schwartz Péter, Lucz Laura
12. Fedics Richárd, Lengyel Helga

Junior Latin ranglista (17):
2. Rischák Balázs, Gálfi Petra
4. Urbán István, Urbán Lilla
7. Papp Ádám István, Gál Dalma

Junior I. C Standard (2):
1. Papp Ádám István, Gál Dalma

Junior I. C Latin (5):
1. Papp Ádám István, Gál Dalma

Junior II. C Standard (6):
1. Papp Ádám István, Gál Dalma

Junior II. C Latin (11):
1. Papp Ádám István, Gál Dalma

Ifjúsági D Standard (10):
1. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia

Ifjúsági D Latin (15):
1. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia

Ifjúsági C Standard (7):
3. Marton Dávid, Dékány Anna

Felnőtt D Standard (9):
1. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia

Felnőtt D Latin (16):
3. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia

Felnőtt C Standard (13):
6. Marton Dávid, Dékány Anna

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

László Csaba az Év Edzője

Szentes város Önkormányzata március 4-én, a Megyeháza Kulturális és Konferencia Központban köszöntötte a 2015. év kiváló sportolóit és edzőit.
2016-03-09 09:32:27 more...
#{imageTitle}

László Csaba az Év Edzője

Szentes város Önkormányzata március 4-én, a Megyeháza Kulturális és Konferencia Központban köszöntötte a 2015. év kiváló sportolóit és edzőit.


Az Év Edzőjének László Csabát választotta a városunk sportbizottsága.

Gratulálunk!

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

Művészeti iskolás verseny programja

Tisztelt szülők! Kedves Táncosok!

A 2016.03.15-én tartandó művészeti iskolás verseny programja letölthető.
2016-03-08 15:14:08 more...
#{imageTitle}

Művészeti iskolás verseny programja

Tisztelt szülők! Kedves Táncosok!

A 2016.03.15-én tartandó művészeti iskolás verseny programja letölthető.

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

E 6tánc D 8tánc országos és klubközi versenyek

2016. március 6-án rendezték meg az E Hattánc és D Nyolctánc országos bajnokságot Komlón, ahol klubközi versenyeken is részt vettek a SZILVER párjai.
Az alábbi szép eredményeket szerezték meg párosaink:
2016-03-08 11:05:48 more...
#{imageTitle}

E 6tánc D 8tánc országos és klubközi versenyek

2016. március 6-án rendezték meg az E Hattánc és D Nyolctánc országos bajnokságot Komlón, ahol klubközi versenyeken is részt vettek a SZILVER párjai.
Az alábbi szép eredményeket szerezték meg párosaink:

Országos bajnokság:

Ifjúsági D Nyolctánc országos bajnokság (15):
3. Márton Dávid, Dékány Anna
4. Oberna Károly Gábor, Váczi Bettina
5. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia
9. Halmai Dániel, Bencsik Noémi

Ifjúsági E Hattánc országos bajnokság (9):
3. Komáromi Richárd Gábriel, Cserny-Kuhn Fruzsina Andrea

Junior II. D Nyolctánc országos bajnokság (16):
1. Sinkó Péter, Busa Dóra
2. Cziklin Dusán Péter, Szilágyi Rebeka
7. Ratkai Márk Gergő, Márkus Lili

Junior I. D Nyolctánc országos bajnokság (17):
1. Antal Krisztián, Bulyáki Lili
2. Sántha Roland, Miskolczi Nóra

Gyerek II. D Nyolctánc országos bajnokság (3):
3. Vajjon Bence, Donka Csenge

Gyerek II. E Hattánc országos bajnokság (7):
4. Karkus András, Schmölcz Enikő

Klubközi verseny:
Felnőtt D Latin (19):
2. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia
4. Márton Dávid, Dékány Anna
9-10. Oberna Károly Gábor, Váczi Bettina

Felnőtt D Standard (23):
1. Márton Dávid, Dékány Anna
6. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia
7. Oberna Károly Gábor, Váczi Bettina

Felnőtt E Latin (14):
6. Komáromi Richárd Gábriel, Cserny-Kuhn Fruzsina Andrea

Felnőtt E Standard (14):
2. Komáromi Richárd Gábriel, Cserny-Kuhn Fruzsina Andrea

Junior II. D Latin (12):
4. Antal Krisztián, Bulyáki Lili

Junior II. E Standard (6):
1. Antal Krisztián, Bulyáki Lili

Gyerek II. D Latin (2):
1. Vajjon Bence, Donka Csenge

Gyerek II. E Latin (9):
5. Karkus András, Schmölcz Enikő

Gyerek II. E Standard (7):
3. Vajjon Bence, Donka Csenge
5. Karkus András, Schmölcz Enikő

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

Nyári Tánctábor Szentes 2016

Figyelem!

Az egyesület nyári tánctábora 2016. Augusztus 17-19 és Augusztus 22-24 időpontokban lesz.
2016-02-29 14:00:26 more...
#{imageTitle}

Nyári Tánctábor Szentes 2016

Figyelem!

Az egyesület nyári tánctábora 2016. Augusztus 17-19 és Augusztus 22-24 időpontokban lesz.

A tábor programja hasonló lesz, mint a tavalyi.
Kérünk Titeket a nyaralásaitokat és egyéb nyári programjaitokat ebben a tudatban szervezzétek.

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

Standard Világkupa - Nikita és Betti

Olaszországban Bassano del Grappa adott otthont az idén a Standard világkupának. A standard versenyben a magyar bajnok Nikita Anikeev és Farkas Bettina képviselte hazánkat és az egyesületet.

2016-02-29 09:11:11 more...
#{imageTitle}

Standard Világkupa - Nikita és Betti

Olaszországban Bassano del Grappa adott otthont az idén a Standard világkupának. A standard versenyben a magyar bajnok Nikita Anikeev és Farkas Bettina képviselte hazánkat és az egyesületet.

Standard világkupán a 29 ország párosát felvonultató mezőnyben Nikita Anikeev és Farkas Bettina bejutott a középdöntőbe és a 11. helyet szerezte meg.

Gratulálunk a párosnak!

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

Hegyes Bertalan, Kis Violetta 10Tánc EB

Dániában, Koppenhágában rendezték meg a Tíztánc Európa-bajnokságot február 20-án, ahol az egyesület ötszörös felnőtt tíztánc magyar bajnok párosa Hegyes Bertalan és Kis Violetta képviselte Magyarországot.

2016-02-23 15:15:12 more...
#{imageTitle}

Hegyes Bertalan, Kis Violetta 10Tánc EB

Dániában, Koppenhágában rendezték meg a Tíztánc Európa-bajnokságot február 20-án, ahol az egyesület ötszörös felnőtt tíztánc magyar bajnok párosa Hegyes Bertalan és Kis Violetta képviselte Magyarországot.


A 27 ország párosát felvonultató mezőnyben Bertalan Hegyes és Violetta Kis a 17. helyen zárta a versenyt.

A Tíztánc Európa-bajnokság mellett WDSF Open versenyeket is rendeztek Koppenhágában. Hegyes Bertalan és Kis Violetta vasárnap a WDSF Standard World Openen is parkettre lépett. A 78 fős mezőnyben a 35. helyen zárt.

Gratulálunk a párosnak!

Alább megnézhetitek a Tíztánc Európa Bajnokságuk elődöntőjének Jive-ját.

https://youtu.be/jelYmVp0imY

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

TáncSport Magyar Bajnokságok 2016 - második hétvége és Hungarian Dance Open

A TáncSport Magyar Bajnokságok harmadik versenynapján (február 13-án) öt számban avattak magyar bajnokot Szigetszentmiklóson.
2016-02-16 13:46:55 more...
#{imageTitle}

TáncSport Magyar Bajnokságok 2016 - második hétvége és Hungarian Dance Open

A TáncSport Magyar Bajnokságok harmadik versenynapján (február 13-án) öt számban avattak magyar bajnokot Szigetszentmiklóson.

Az egyesület versenyz?i folytatták eddigi szép szereplésüket. A harmadik nap után kijelenthetjük: a bajnoki címek többségét mi nyertük.

Eredmények:
Feln?tt Tíztánc Magyar bajnokság (16 induló):
1. Hegyes Bertalan János, Kis Violetta
4. Csorba Máté, Haddad Sabrina
5. B?di Dénes, Pap-Gyurits Diana
7. Schwartz Péter, Lucz Laura

Ifjúsági Latin Magyar bajnokság (19):
2. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka
9. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána

Junior II. Standard Magyar bajnokság (5):
2. Rischák Balázs, Gálfi Petra
5. Sinkó Péter, Busa Dóra

Profi Standard Magyar bajnokság (2):
1. László Csaba, Páli Viktória

A Hungarian Dance Open elnevezés? nemzetközi táncversenyre 13 kategóriában, 30 országból 408 nevezés érkezett.
Az egyesület versenyz?i jól szerepeltek a nemzetközi mez?nyben is: négy kategória dönt?jébe sikerült bejutniuk, és a következ? eredményeket érték el:

WDSF Feln?tt Standard
13. Nikita Anikeev, Farkas Bettina
19. Hegyes Bertalan, Kis Violetta
29. Leonte Andrei, Forgó Éva
49. Balga Kristóf, Molnár Renáta

WDSF Ifjúsági Standard
5. Rónyai Zoltán / Farkas Boglárka
22. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána
25. Mészáros János, Bagóczki Ramóna

WDSF Junior II Standard
6. Rischák Balázs / Gálfi Petra

WDSF PD Standard
1. László Csaba / Páli Viktória

WDSF Junior II Latin
5. Rischák Balázs / Gálfi Petra

Letölthető dokumentum(ok)

Esemény naptár
  • Hazai versenyek
  • Nemzetközi versenyek
Képek