Szilver Táncsport Egyesület és Művészeti Iskola

Európa Bajnoki Bronz

2017-05-16 08:26:54
Európa Bajnoki Bronz
more...
#{imageTitle}

Európa Bajnoki Bronz

Európa Bajnoki Bronz

Óriási büszkeséggel tölt el bennünket,hogy a 2017.05.14-én Debrecenben megrendezett Professzionista Standard Európa Bajnokság bronzérmének tulajdonosa a László Csaba-Páli Viktória páros.
Köszönjük az élményt mellyel megajándékoztátok a közönséget,felejthetetlen esemény lesz ez számunkra!
További sikeres felkészülést kívánunk a Világjátékokra!

2017-05-16 08:26:54

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

Nemzetközi sikerek Olaszországból

A hétvégén WDSF Openeken versenyzett Olaszországban, Villafranca di Verona-ban egyesületünk párosa Rischák Balázs és Gálfi Petra.
2017-06-19 15:07:30 more...
#{imageTitle}

Nemzetközi sikerek Olaszországból

A hétvégén WDSF Openeken versenyzett Olaszországban, Villafranca di Verona-ban egyesületünk párosa Rischák Balázs és Gálfi Petra.

A Standard International Openen a 135 fős mezőnyben az ifjúsági korú Balázs és Petra redance nélkül jutott a második fordulóba, majd onnan továbbléptek a következő körbe, a legjobb 48-ba is, ahol végül a 36. helyet szerezték meg.
A Latin International Open 90 fős mezőnyében két olasz párossal holtversenyben az 51-53. helyen végeztek.

Gratulálunk a párosnak, felkészítő tanároknak!

Letölthető dokumentum(ok)

#{imageTitle}

A szegedi városi sportcsarnok adott helyet a 17. Szőke Tisza Klubközi és Nemzetközi táncversenynek.

Egyesületünkből több párosunk is részt vett ezen az eseményen és több kategóriában is szép eredményekkel büszkélkedhetünk!
2017-06-12 10:53:02 more...
#{imageTitle}

A szegedi városi sportcsarnok adott helyet a 17. Szőke Tisza Klubközi és Nemzetközi táncversenynek.

Egyesületünkből több párosunk is részt vett ezen az eseményen és több kategóriában is szép eredményekkel büszkélkedhetünk!

Nemzetközi sikerek:

Papp Ádám István - Gál Dalma:
WDSF Junior I. Standard 1.hely
WDSF Junior I. Latin 4.hely
WDSF Junior II. Standard 8.hely
WDSF Junior II. Latin 18.hely

Urbán István - Urbán Lilla
WDSF Junior II. Standard 2.hely
WDSF Junior II. Latin 1.hely

Kohon Patrik - Kiss Luca:
WDSF Junior II. Standard 6.hely
WDSF Junior II. Latin 4.hely

Szabó Ádám - Fábián Anna
WDSF Ifjúsági Latin 3.hely

Mészáros Bence - Balanescu Liliána
WDSF Ifjúsági Standard 10.hely
WDSF Ifjúsági Latin 9.hely

Fedics Richárd - Fruzsa Kata Hajnalka
WDSF Ifjúsági Standard 15-16.hely
WDSF Ifjúsági Latin 17.hely

Schwartz Péter - Lengyel Helga
WDSF Rising Star Standard 8.hely
WDSF Rising Star Latin 11.hely

Balga Kristóf - Molnár Renáta
WDSF Rising Star Standard 10.hely
Marjanovic Petar - Fazekas Fanni
WDSF Rising Star Standard 4.hely

Klubközi döntős eredmények:

Sántha Norbert - Terbán Ágnes
Ifjúsági D Standard 1.hely
Ifjúsági D Latin 3.hely
Felnőtt D Standard 1.hely
Felnőtt D Latin 2.hely

Melich Krisztián - Petrás Kíra
Ifjúsági C Standard 3.hely
Ifjúsági C Latin 4.hely

Halmai Dániel - Bencsik Noémi
Ifjúsági C Standard 4.hely
Felnőtt C Standard 5.hely

Guba Marcell - Kállai Kamilla
Ifjúsági C Latin 2.hely

Gratulálunk az összes párosnak és felkészítő tanáraiknak! :)

Letölthető dokumentum(ok)

#{imageTitle}

2017.06.11-én vasárnap az Eraklin Táncsport Egyesület rendezte meg a III. Fonyód kupát.

Ezzel a klubközi táncversennyel lezárult a tavaszi versenyszezon, legközelebb augusztusban mutathatják meg tudásukat párosaink.
2017-06-12 10:50:21 more...
#{imageTitle}

2017.06.11-én vasárnap az Eraklin Táncsport Egyesület rendezte meg a III. Fonyód kupát.

Ezzel a klubközi táncversennyel lezárult a tavaszi versenyszezon, legközelebb augusztusban mutathatják meg tudásukat párosaink.

Junior I. D Standard
1.hely Fodor Bence - Fodor Luca

Junior I. D Latin
5.hely Fodor Bence - Fodor Luca

Junior II. C Standard
1.hely Kalapács Bence - Prágai Szimonetta
2.hely Sántha Roland - Miskolczi Nóra

Junior II. C Latin
2.hely Sántha Roland - Miskolczi Nóra
4.hely Kalapács Bence - Prágai Szimonetta

Ifjúsági C Standard
2.hely Kalapács Bence - Prágai Szimonetta
3.hely Sántha Roland - Miskolczi Nóra

Ifjúsági C Latin
4.hely Kalapács Bence - Prágai Szimonetta
5.hely Sántha Roland - Miskolczi Nóra

Gratulálunk a párosoknak és felkészítő tanároknak egyaránt!

Letölthető dokumentum(ok)

#{imageTitle}

Nyári Tábor tervezett programja

Nyári Tánctáborunk idén 2017.08.07-13-ig lesz.
A program tervezetet megtaláljátok a mellékletben.
2017-06-09 07:27:17 more...
#{imageTitle}

Nyári Tábor tervezett programja

Nyári Tánctáborunk idén 2017.08.07-13-ig lesz.
A program tervezetet megtaláljátok a mellékletben.

Letölthető dokumentum(ok)

#{imageTitle}

Ifjúsági Latin Európa Bajnokság - 2017.05.14.

2017.05.14-én Moldáviában Chisinauban rendezték meg az Ifjúsági Latin Európa Bajnokságot
2017-05-16 09:15:50 more...
#{imageTitle}

Ifjúsági Latin Európa Bajnokság - 2017.05.14.

2017.05.14-én Moldáviában Chisinauban rendezték meg az Ifjúsági Latin Európa Bajnokságot

Egyesületünk párosa Mészáros Bence-Balanescu Liliána képviselte Magyarországot.
A rangos versenyen végül az 57. helyet szerezték meg.
Gratulálunk a párosnak!

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

Szabó Ádám - Fábián Anna újabb nemzetközi sikerei

A debreceni sikerek mellett más nemzetközi eredményekkel is büszkélkedhetünk.
2017-05-16 08:51:44 more...
#{imageTitle}

Szabó Ádám - Fábián Anna újabb nemzetközi sikerei

A debreceni sikerek mellett más nemzetközi eredményekkel is büszkélkedhetünk.

Szabó Ádám - Fábián Anna páros Lengyelországban Zabrze városában versenyzett több kategóriában, melynek eredményei a következő:

WDSF Open Ifjúsági Latin - 2.hely
WDSF Open Ifjúsági Standard - 8.hely
International Open Felnőtt Latin - 17.hely

Gratulálunk a párosnak, további szép sikereket kívánunk!

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

2017.05.14. Debrecen

Ezen a hétvégén Debrecen adott helyet a Junior Standard, Ifjúsági-Felnőtt Latin Ranglistának valamint több klubközi versenynek.
2017-05-16 08:47:40 more...
#{imageTitle}

2017.05.14. Debrecen

Ezen a hétvégén Debrecen adott helyet a Junior Standard, Ifjúsági-Felnőtt Latin Ranglistának valamint több klubközi versenynek.

Párosaink a következő szépe eredményekkel térhettek haza:
Junior Standard Ranglista
1.hely Urbán István - Urbán Lilla Andrea
3.hely Kohon Patrik - Kiss Luca
4.hely Papp Ádám István - Gál Dalma

Felnőtt Latin Ranglista
3.hely Zilahi Szabolcs György - Gede Andrea
4.hely Szőts Dániel - Egresi Melinda Beatrix

Ifjúsági C Standard
2.hely Halmai Dániel - Bencsik Noémi
3.hely Halmai Dániel - Bencsik Noémi

Ifjúsági C Latin
2.hely Halmai Dániel - Bencsik Noémi
3.hely Halmai Dániel - Bencsik Noémi

Junior II C Standard
2.hely Antal Krisztián - Prozlik Melinda Lenke
5.hely Cziklin Dusán Péter - Szilágyi Rebeka

Junior II C Latin
4.hely Cziklin Dusán Péter - Szilágyi Rebeka
5.hely Antal Krisztián - Prozlik Melinda Lenke

Gratulálunk a párosoknak és felkészítő tanáraiknak!

Letölthető dokumentum(ok)

#{imageTitle}

WDSF PD Open - 2017.05.06. Bankok

A WDSF PD Standard Európa Bajnokság előtt egy héttel 2017.05.06-án László Csaba - Páli Viktória Bankokban mutatta be tánctudását.
2017-05-10 11:46:22 more...
#{imageTitle}

WDSF PD Open - 2017.05.06. Bankok

A WDSF PD Standard Európa Bajnokság előtt egy héttel 2017.05.06-án László Csaba - Páli Viktória Bankokban mutatta be tánctudását.

Csaba és Viki a WDSF PD Open versenyen a professzionista táncosokat felvonultató 16 fős mezőnyben a többszörös világbajnok Benedetto Ferruggia - Claudia Koehler mögött a 2.helyen végeztek.

Gratulálunk a párosnak ehhez a kiváló teljesítményhez és sikeres versenyzést kívánunk a debreceni Európa Bajnokságra!

Letölthető dokumentum(ok)

#{imageTitle}

Nemzetközi sikerek - 2017.05.06. Zágráb

Ez a hétvége sem telt el nemzetközi verseny nélkül.
2017-05-10 11:44:25 more...
#{imageTitle}

Nemzetközi sikerek - 2017.05.06. Zágráb

Ez a hétvége sem telt el nemzetközi verseny nélkül.

2017.05.06-án Horvátországban Zágrábban versenyzett Szabó Ádám - Fábián Anna és Kohon Patrik - Kiss Luca.
A WDSF Open versenyről a következő szép eredményekkel tértek haza párosaink:
Szabó Ádám - Fábián Anna :
Ifjúsági WDSF Open Standard - 9.hely
Ifjúsági WDSF Open Latin - 4.hely

Kohon Patrik - Kiss Luca
Junior WDSF Open Standard - 4.hely
Junior WDSF Open Latin - 3.hely

Gratulálunk a párosoknak és felkészítő tanáraiknak egyaránt!

Letölthető dokumentum(ok)

#{imageTitle}

IX. Hatvan Kupa és I. Sundance Kupa

2017.05.06-án szombaton megrendezésre került a IX. Hatvan Kupa, ahol több kategóriában is szépen szerepeltek egyesületünk táncosai.
2017.05.07-én vasárnap Baján rendezték meg az I. Sundance Kupát.
2017-05-10 11:26:59 more...
#{imageTitle}

IX. Hatvan Kupa és I. Sundance Kupa

2017.05.06-án szombaton megrendezésre került a IX. Hatvan Kupa, ahol több kategóriában is szépen szerepeltek egyesületünk táncosai.
2017.05.07-én vasárnap Baján rendezték meg az I. Sundance Kupát.

A hétvégi klubközi versenyek döntős eredményei a következőek:

IX. Hatvan Kupa
Gyermek II. D Standard
1.hely Kosztolányi Elek - Bottyán Boglárka

Gyermek II. D Latin
3.hely Kosztolányi Elek - Bottyán Boglárka

Gyermek II. - Junior I. E Standard
1.hely Géczi Alexander - Szűcs Nikol Hanna

Junior I. D Standard
1.hely Fodor Bence - Fodor Luca
4.hely Karkus András - Schmölcz Enikő

Junior I. D Latin
2.hely Fodor Bence - Fodor Luca
6.hely Karkus András - Schmölcz Enikő

Junior II. E Standard
1.hely Varga András - Bulyáki Lili
2.hely Besenyi Norbert - Besenyi Adél

Junior II. E Latin
2.hely Besenyi Norbert - Besenyi Adél
6.hely Varga András - Bulyáki Lili

Junior II. D Standard
1.hely Dóczi Zsilák László - Bottyán Blanka

Junior II. C Standard
1.hely Kalapács Bence - Prágai Szimonetta

Junior II. C Latin
3.hely Kalapács Bence - Prágai Szimonetta

Ifjúsági D Latin
4.hely Ratkai Márk Gergő - Márkus Lili

Ifjúsági C Standard
3.hely Ratkai Márk Gergő - Márkus Lili

Szabadidősport Táncverseny
Majzik Péter - Varga Kata
Junior Közép-Haladó kategóriában
Standard 3.hely
Latin 5.hely

I. Sundance Kupa
Ifjúsági C Standard
5.hely Melich Krisztián - Petrás Kíra

Gratulálunk a párosoknak és felkészítő tanáraiknak!
További sikeres versenyzést kívánunk valamennyi párosnak!

Letölthető dokumentum(ok)

#{imageTitle}

II. Buda Open

Hétvégén rendezték meg a II. Buda Opent,ahol egyesületünk párosai Junior,Ifjúsági és Felnőtt kategóriában is bebizonyították tehetségüket.
2017-05-02 10:13:32 more...
#{imageTitle}

II. Buda Open

Hétvégén rendezték meg a II. Buda Opent,ahol egyesületünk párosai Junior,Ifjúsági és Felnőtt kategóriában is bebizonyították tehetségüket.

A két napos nemzetközi verseny a következő szép eredményekkel zárult egyesületünk részéről:

Kohon Patik - Kiss Luca:
WDSF Junior II Standard - 5.hely
WDSF Junior II Latin - 10.hely

Szabó Ádám - Fábián Anna:
WDSF Ifjúsági Standard - 19.hely
WDSF Ifjúsági Latin - 8.hely

Szőts Dániel - Egresi Melinda:
WDSF International Open Latin - 30.hely
WDSF Rising Star Latin - 5.hely

Gratulálunk a párosoknak!

Letölthető dokumentum(ok)

#{imageTitle}

26.Bem Kupa eredményei

2017.04.29-én Mogyoród adott helyszínt a 26.Bem Kupának, ahol egyesületünk párosai több mint 17 kategóriában versenyeztek.
2017-04-30 11:53:49 more...
#{imageTitle}

26.Bem Kupa eredményei

2017.04.29-én Mogyoród adott helyszínt a 26.Bem Kupának, ahol egyesületünk párosai több mint 17 kategóriában versenyeztek.

Ezek közül a következő döntős eredmények születtek:
Gyermek II. E Standard
1.hely Süle Zsombor - Szél Anna Csenge

Gyermek II. E Latin
2.hely Süle Zsombor - Szél Anna Csenge

Gyermek II. D Standard
1.hely Kosztolányi Elek - Bottyán Boglárka

Gyermek II. D Latin
4.hely Kosztolányi Elek - Bottyán Boglárka

Junior I. E Standard
1.hely Süle Zsombor - Szél Anna Csenge
2.hely Géczi Alexander - Szűcs Nikol Hanna

Junior I. E Latin
2.hely Süle Zsombor - Szél Anna Csenge

Junior I. D Standard
1.hely Balázs Dominik - Kondacs Jázmin Bíborka
2.hely Fodor Bence - Fodor Luca

Junior I. D Latin
2.hely Balázs Dominik - Kondacs Jázmin Bíborka
4.hely Fodor Bence - Fodor Luca

Junior II. E Standard
1.hely Varga András - Bulyáki Lili
2.hely Besenyi Norbert - Besenyi Adél

Junior II. E Latin
1.hely Besenyi Norbert - Besenyi Adél
4.hely Varga András - Bulyáki Lili

Junior II. D Standard
1.hely Balázs Dominik - Kondacs Jázmin Bíborka
3.hely Dóczi Zsilák László - Bottyán Blanka
5.hely Fodor Bence - Fodor Luca

Junior II. D Latin
6.hely Dóczi Zsilák László - Bottyán Blanka

Junior II. C Standard
2.hely Antal Krisztián - Prozlik Melinda Lenke
5.hely Cziklin Dusán Péter - Szilágyi Rebeka

Junior II. C Latin
2.hely Antal Krisztián - Prozlik Melinda Lenke
4.hely Cziklin Dusán Péter - Szilágyi Rebeka

Ifjúsági E Standard
1.hely Varga András - Bulyáki Lili

Ifjúsági C Standard
3.hely Cziklin Dusán Péter - Szilágyi Rebeka

Ifjúsági C Latin
4.hely Cziklin Dusán Péter - Szilágyi Rebeka

Gratulálunk a párosoknak és a felkészítő tanároknak!

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

A hazai sikerek mellett ismét nemzetközi eredményekkel is büszkélkedhet az egyesület.

2017.04.23-án Ukrajnában Uzhgorodban indult Standard WDSF World Openen Calin Rusnac-Forgó Éva és Fodor Norbert Csanád-Vaszi Réka páros.
2017-04-24 10:22:25 more...
#{imageTitle}

A hazai sikerek mellett ismét nemzetközi eredményekkel is büszkélkedhet az egyesület.

2017.04.23-án Ukrajnában Uzhgorodban indult Standard WDSF World Openen Calin Rusnac-Forgó Éva és Fodor Norbert Csanád-Vaszi Réka páros.

Csanád és Réka a középdöntőben az előkelő 10.helyen végzett, míg Calin és Évi éppen csak lemaradva a középdöntőről a 13. helyen fejezték be a versenyt.
Gratulálunk ezekhez a szép eredményekhez! További sikeres versenyzést kívánunk mindkét párosnak! :)

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

2017.04.23-án Székesfehérváron versenyeztek egyesületünk párosai.

A Lászlóvill kupa keretein belül a klubközi versenyek mellet, Junior Tíztánc és Felnőtt Standard Ranglista került megrendezésre.
2017-04-24 10:21:21 more...
#{imageTitle}

2017.04.23-án Székesfehérváron versenyeztek egyesületünk párosai.

A Lászlóvill kupa keretein belül a klubközi versenyek mellet, Junior Tíztánc és Felnőtt Standard Ranglista került megrendezésre.

Táncosaink a következő szép eredményekkel büszkélkedhetnek:

Junior Tíztánc Ranglista
2.hely Papp Ádám István - Gál Dalma
6.hely Antal Krisztián - Prozlik Melinda Lenke

Felnőtt Standard Ranglista
2.hely Bencze István - Prozlik Anna


Junior I D Standard
2.hely Balázs Dominik - Kondacs Jázmin Bíborka

Junior I D Latin
4.hely Balázs Dominik - Kondacs Jázmin Bíborka

Junior II D Standard
3.hely Balázs Dominik - Kondacs Jázmin Bíborka

Junior II C Standard
2.hely Cziklin Dusán Péter - Szilágyi Rebeka

Junior II C Latin
2.hely Cziklin Dusán Péter - Szilágyi Rebeka

Felnőtt B Standard
1.hely Dulai György - Torkos Rita Mária

Felnőtt B Latin
3.hely Dulai György - Torkos Rita Mária

Gratulálunk a párosoknak és felkészítő tanáraiknak! :)

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

Junior eredmények Szlovéniából!

2017. április 14-én egyesületünk párosa Urbán István és Urbán Lilla Szlovéniában Portorozban versenyzet.
2017-04-16 14:01:04 more...
#{imageTitle}

Junior eredmények Szlovéniából!

2017. április 14-én egyesületünk párosa Urbán István és Urbán Lilla Szlovéniában Portorozban versenyzet.

A JUNIOR TEAM MATCH-en a magyar csapatot erősíve az 5. helyen végeztek. Ezután sem pihent a páros, hiszen a JUNIOR TÍZTÁNC versenyen is elindult, ahol a 2.helyezést szerezték meg. Gratulálunk a párosnak!

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

PD SUPER GRAND PRIX Cambrills

2017. április 15-én Spanyolországban Cambrills volt az idei PD STANDARD SUPER GRAND PRIX sorozat egyik állomása.
2017-04-16 13:43:49 more...
#{imageTitle}

PD SUPER GRAND PRIX Cambrills

2017. április 15-én Spanyolországban Cambrills volt az idei PD STANDARD SUPER GRAND PRIX sorozat egyik állomása.

A 2017-es évi Világhátékokra készülő László Csaba és Páli Viktória párosunk egészen a döntőig menetelt, és végül a 6. helyen végeztek. Gratulálunk a párosnak, és további sikeres felkészülést a Világjátékokra!

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

Nemzetközi sikerek!

A Tápiószentmártoni sikerek mellett nemzetközi eredményekkel is büszkélkedhet az egyesület.
2017-04-10 15:47:18 more...
#{imageTitle}

Nemzetközi sikerek!

A Tápiószentmártoni sikerek mellett nemzetközi eredményekkel is büszkélkedhet az egyesület.

A Tápiószentmártoni sikerek mellett nemzetközi eredményekkel is büszkélkedhet az egyesület.
Szabó Ádám és Fábián Anna Görögországban, Thessalonikiiben versenyzett és ért el nagyszerű eredményeket:
U21 Standard 4. helyezés
U21 Latin 4. helyezés
Ifjúsági Egytánc Cha-cha-cha 1. helyezés
Ifjúsági Egytánc Samba 1. helyezés
Ifjúsági Egytánc Rumba 1. helyezés
Ifjúsági standard 5. helyezés
Ifjúsági latin 9. helyezés
Felnőtt latin 22. helyezés
Gratulálunk a párosnak! További sikeres versenyt kívánunk!

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

2017.04.08. Junior Standard Ranglista, Felnőtt Latin Ranglista

A IV. Fulldance Kupa keretein belül rendezték meg az Országos Junior Standard Ranglistát valamint a Felnőtt Latin Ranglistát.
2017-04-10 15:40:18 more...
#{imageTitle}

2017.04.08. Junior Standard Ranglista, Felnőtt Latin Ranglista

A IV. Fulldance Kupa keretein belül rendezték meg az Országos Junior Standard Ranglistát valamint a Felnőtt Latin Ranglistát.

Junior kategóriában a dobogó mindhárom fokára egyesületünk párosai állhattak fel.

Junior Standard Ranglista:
1.hely Urbán István - Urbán Lilla Andrea
2.hely Kohon Patrik - Kiss Luca
3.hely Papp Ádám István - Gál Dalma

Felnőtt latin ranglistán a Szilver TSE és a Flamenco 2001 TSE vegyes párosa, Bődi Dénes és Balogh Nikolett Evelin a középdöntőben a 8. helyet szerezték meg.

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

IV. Fulldance Kupa Klubközi Versenyeredmények

2017.04.08-án megrendezett IV. Fulldance Kupán egyesületünk ismét remekelt.
2017-04-10 15:34:14 more...
#{imageTitle}

IV. Fulldance Kupa Klubközi Versenyeredmények

2017.04.08-án megrendezett IV. Fulldance Kupán egyesületünk ismét remekelt.

A következő szép eredményeket érték el párosaink a Klubközi versenyeken:

Junior I. E Standard
1.hely Géczi Alexander - Szűcs Nikol Hanna

Junior I. D Standard
2.hely Balázs Dominik - Kondacs Jázmin Bíborka
4.hely Karkus András - Schmölcz Enikő

Junior I. D Latin
2.hely Karkus András - Schmölcz Enikő
7.hely Balázs Dominik - Kondacs Jázmin Bíborka

Junior I. C Standard
1.hely Antal Krisztián - Prozlik Melinda Lenke

Junior I. C Latin
2.hely Antal Krisztián - Prozlik Melinda Lenke

Junior I. B Latin
2.hely Papp Ádám István - Gál Dalma

Junior II. E Standard
2.hely Márkus Erik Krisztián - Balog Alexandra

Junior II. D Standard
2.hely Balázs Dominik - Kondacs Jázmin Bíborka

Junior II. D Latin
5.hely Balázs Dominik - Kondacs Jázmin Bíborka

Junior II. C Standard
1.hely Antal Krisztián - Prozlik Melinda Lenke

Junior II. C Latin
2.hely Antal Krisztián - Prozlik Melinda Lenke

Ifjúsági C Standard
1.hely Halmai Dániel - Bencsik Noémi
5.hely Melich Krisztián - Petrás Kíra

Ifjúsági C Latin
7.hely Melich Krisztián - Petrás Kíra

Felnőtt C Standard
3.hely Halmai Dániel - Bencsik Noémi

Gratulálunk a párosoknak!

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

C és B Tíztánc Országos Bajnokság eredményei

Hétvégén rendezték meg Pécsett a C Tíztánc és B Tíztánc Országos versenyt. Egyesületünkből 11 páros nevezett, ahol a következő szép eredményeket érték el.
2017-04-09 14:52:57 more...
#{imageTitle}

C és B Tíztánc Országos Bajnokság eredményei

Hétvégén rendezték meg Pécsett a C Tíztánc és B Tíztánc Országos versenyt. Egyesületünkből 11 páros nevezett, ahol a következő szép eredményeket érték el.

OB Junior I. C Tíztánc
2.hely Antal Krisztián - Prozlik Melinda Lenke
4.hely Kiss Zoltán - Pinka Ramóna Franciska

OB Junior I. B Tíztánc
1.hely Papp Ádám István - Gál Dalma

OB Junior II. C Tíztánc
2.hely Cziklin Dusán Péter - Szilágyi Rebeka
5.hely Sántha Roland - Miskolczi Nóra
7.hely Kalapács Bence - Prágai Szimonetta

OB Ifjúsági C Tíztánc
5.hely Halmai Dániel - Bencsik Noémi
7.hely Melich Krisztián - Petrás Kíra

OB Ifjúsági B Tíztánc
1.hely Szabó Ádám - Fábián Anna
3.hely Rácz Alex - Juhász Jázmin

OB Felnőtt C Tíztánc
6.hely Kispál Gergely Tas - Kakas Lúcia

OB Felnőtt B Tíztánc
2.hely Dulai György - Torkos Rita Mária

Gratulálunk az összes párosnak és felkészítő tanáraiknak! :)

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

Szabadidősport Kelet-Magyarország Területi Bajnokság eredményei

2017.03.19-én megrendezett Szabadidősport Kelet - Magyarország Területi Bajnokságon nagyon szép eredmények születtek. ahol a táncosok gyermek,junior,ifjúsági és felnőtt korosztályban, páros,szóló,duó és formáció kategóriában is megmérettethették magukat.
2017-03-22 16:24:23 more...
#{imageTitle}

Szabadidősport Kelet-Magyarország Területi Bajnokság eredményei

2017.03.19-én megrendezett Szabadidősport Kelet - Magyarország Területi Bajnokságon nagyon szép eredmények születtek. ahol a táncosok gyermek,junior,ifjúsági és felnőtt korosztályban, páros,szóló,duó és formáció kategóriában is megmérettethették magukat.

A táncosok gyermek,junior,ifjúsági és felnőtt korosztályban, páros,szóló,duó és formáció kategóriában is megmérettethették magukat.
Egyesületünk remek eredményeit csatolt dokumentumban megtekinthetitek.

Letölthető dokumentum(ok)

#{imageTitle}

Diákolimpia eredményei

Március 19-én vasárnap rendeztük meg a 2016/2017-es tanév Diákolimpiáját.
2017-03-21 11:47:12 more...
#{imageTitle}

Diákolimpia eredményei

Március 19-én vasárnap rendeztük meg a 2016/2017-es tanév Diákolimpiáját.

Ezen a napon 37 iskola tanulói küzdöttek meg a Diákolimpia bajnoki címéért.
Egyesületünk több párosa is részt vett az iskolák közötti versengésben. Ezeket a kimagaslóan szép eredményeket a csatolt dokumentumban láthatjátok.
Gratulálunk minden résztvevőnek!

Letölthető dokumentum(ok)

#{imageTitle}

Kelet Magyarország Területi Bajnokság eredményei

Kedves Szülők és Táncosok!
Szeretnénk szívből gratulálni a hétvégén megrendezett Területi Bajnokság eredményeihez. Egyesületünk majdnem minden kategóriában indított párost ezen a versenyen. Remek eredmények születtek,további sikeres versenyzést!
2017-03-21 08:21:02 more...
#{imageTitle}

Kelet Magyarország Területi Bajnokság eredményei

Kedves Szülők és Táncosok!
Szeretnénk szívből gratulálni a hétvégén megrendezett Területi Bajnokság eredményeihez. Egyesületünk majdnem minden kategóriában indított párost ezen a versenyen. Remek eredmények születtek,további sikeres versenyzést!

Kelet-Magyarország Területi Bajnokság
TB Gyerek II E Standard
1.hely Süle Zsombor - Szél Anna Csenge
2.hely Kosztolányi Elek - Bottyán Boglárka
TB Gyerek II E Latin
1.hely Süle Zsombor - Szél Anna Csenge
2.hely Kosztolányi Elek - Bottyán Boglárka
TB Junior I E Standard
1.hely Géczi Alexander - Szűcs Nikol Hanna
TB Junior I E Latin
2.hely Géczi Alexander - Szűcs Nikol Hanna
TB Junior I D Standard
1.hely Antal Krisztián - Prozlik Melinda Lenke
3.hely Balázs Dominik - Kondacs Jázmin Bíborka
4.hely Fodor Bence - Fodor Luca
6.hely Vajjon Bence - Donka Csenge
7.hely Petrás Bene - Rózsa Bettina
TB Junior I D Latin
1.hely Antal Krisztián - Prozlik Melinda Lenke
4.hely Fodor Bence - Fodor Luca
5.hely Vajjon Bence - Donka Csenge
6.hely Balázs Dominik - Kondacs Jázmin Bíborka
TB Junior I C standard
3.hely Kiss Zoltán - Pinka Ramóna Franciska
TB Junior I C Latin
3.hely Kiss Zoltán - Pinka Ramóna Franciska
TB Junior I B Standard
1.hely Papp Ádám István - Gál Dalma
TB Junior I B latin
1.hely Papp Ádám István - Gál Dalma
TB Junior II E Standard
1.hely Varga András - Bulyáki Lili
3.hely Besenyi Norbert - Besenyi Adél
5.hely Márkus Erik Krisztián - Balog Alexandra
TB Junior II E Latin
3.hely Besenyi Norbert - Besenyi Adél
5.hely Varga András - Bulyáki Lili
TB Junior II D Standard
4.hely Dóczi Zsilák László - Bottyán Blanka
TB Junior II D Latin
2.hely Sántha Roland - Miskolczi Nóra
TB Junior II C Standard
2.hely Kalapács Bence - Prágai Szimonetta
4.hely Cziklin Dusán Péter - Szilágyi Rebeka
6.hely Sántha Roland - Miskolczi Nóra
TB Junior II C Latin
3.hely Cziklin Dusán Péter - Szilágyi Rebeka
TB Junior II B Standard
1.hely Urbán István - Urbán Lilla Andrea
3.hely Kohon Patrik - Kiss Luca
TB Junior II B Latin
1.hely Urbán István - Urbán Lilla Andrea
2.hely Kohon Patrik - Kiss Luca
TB Ifjúsági D Standard
2.hely Sántha Norbert - Terbán Ágnes
3.hely Ratkai Márk Gergő - Márkus Lili
TB Ifjúsági D Latin
3.hely Sántha Norbert - Terbán Ágnes
6.hely Ratkai Márk Gergő - Márkus Lili
TB Ifjúsági C Standard
2.hely Halmai Dániel - Bencsik Noémi
TB Ifjúsági C Latin
3.hely Melich Krisztián - Petrás Kíra
4.hely Halmai Dániel - Bencsik Noémi
TB Ifjúsági B Standard
1.hely Szabó Ádám - Fábián Anna
2.hely Rácz Alex - Juhász Jázmin
TB Ifjúsági B latin
1.hely Szabó Ádám - Fábián Anna
6.hely Rácz Alex - Juhász Jázmin
TB Ifjúsági A standard
1.hely Mészáros Bence Levente - Balanescu Liliána
3.hely Rischák Balázs - Gálfi Petra
TB Ifjúsági A Latin
1.hely Mészáros Bence Levente - Balanescu Liliána
3.hely Rischák Balázs - Gálfi Petra
TB Felnőtt D Standard
3.hely Krem Attila Máté - Gajda Loretta
TB Felnőtt B Standard
5.hely Dulai György - Torkos Rita Mária
6.hely Bárándi János - Demény Dóra
TB Felnőtt B Latin
2.hely Dulai György - Torkos Rita Mária
3.hely Czuczi Patrik - Késmárki Vanessza
TB Felnőtt A Standard
1.hely Czuczi Patrik - Késmárki Vanessza
TB Felnőtt A Latin
1.hely Katona András - Bondár Dóra
TB Felnőtt S Standard
1.hely Balga Kristóf János - Molnár Renáta
TB Felnőtt S Latin
3.hely Bődi Dénes - Balogh Nikolett Evelin
TB Senior III. C Standard
3.hely Gilicze László - Nagy Bálintné
TB Senior III. C Latin
3.hely Gilicze László - Nagy Bálintné

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

Sajtótájékoztató - 2017.03.16.

Nemcsak Szentes, hanem a Magyar Táncsport fénylő csillagai
2017-03-17 15:09:41 more...
#{imageTitle}

Sajtótájékoztató - 2017.03.16.

Nemcsak Szentes, hanem a Magyar Táncsport fénylő csillagai

A Szilver Táncsport Egyesület március 16-án a Páterház Panzió és Étteremben sajtótájékoztatót tartott, melynek során a kiemelkedő teljesítményeket megünnepelték és elismerték.
Szatmári-Nagy Szilvia, a Szilver TSE elnöke adott egy rövid értékelést az elvégzett munkáról.
Elmondta, hogy kemény munkával és sok áldozatvállalással ismét sikerrel szerepelt egyesületük a 2017-évi Magyar Bajnokságon: 8 bajnoki címet, 4 második helyet, harmadik helyet szereztek. Összesen 17 párosuk végzett a 4-6.helyek valamelyikén.
A Magyar Bajnokságon – az ország valamennyi sportegyesületét figyelembe véve – a Szilver párosai közül állhattak legtöbben a dobogóra!
Egyesületünk már évek óta birtokolja a bajnoki sorozat első helyezését, de az is nagy siker, hogy a gyermektől a felnőtt kategóriáig minden kategóriában indult versenypárosuk,sőt az idén már szenior kategóriában is megmérették magukat.
Az egyesület elnöke megköszönte a versenyzők hozzáállást, az edzők munkáját, a szülők, a szponzorok nélkülözhetetlen támogatását. Külön is megköszönte a helyi önkormányzat támogatását.
Szirbik Imre polgármester gratulált a szép eredményekhez. Hozzátette: sok és kitartó munka, edzés, lemondás van az eredmények mögött, ezért köszönet jár minden sportolónak, ezzel együtt az vezetőknek és az edzőknek is. A ’20 éves Sportváros 2016’ akció sikeréért is sokat vállalt az egyesület – ezt is megköszönte.
Kijelentette: a Szilver TSE nemcsak Szentes, hanem a Magyar Táncsport fénylő csillaga, eredményes klubja, és azt kívánta, hogy ez még sokáig így legyen.
Ezután a legfényesebb eredményeket elérő sportolókat jutalmazta a két vezető edző: László Csaba és Szepesi József.
Elsőként a 9 párosból álló formációs tánc csoportot köszöntötték, akik már tízszeres magyar bajnokok, és legutóbb VB 4. helyezést szerezték!
Jutalmat kapott:
Papp Ádám István – Gál Dalma (kétszeres magyar bajnokok)
Urbán István – Urbán Lilla (háromszoros magyar bajnokok)
Nikita Anikeev – Farkas Bettina (magyar bajnokok)
László Csaba – Páli Viktória (magyar bajnokok)
Süle Zsombor – Szél Anna Csenge
Kosztolányi Elek – Bottyán Blanka
Antal Krisztián – Gál Dalma
Kohon Patrik – Kiss Luca
Cziklin Dusán – Szilágyi Rebeka
Mészáros Bence – Balanescu Liliána
Szabó Ádám – Fábián Anna
Rischák Balázs – Gálfi Petra
Schwart Péter – Lucza Laura
Fodor Norbert Csanád – Vaszi Réka
Bencze István – Prozlik Anna
Gilicze László – Nagy Bálintné
Szőts Dániel – Egresi Melinda Beatrix
Balga Kristóf – Molnár Renáta
Állófogadással, beszélgetéssel zárult a program, majd a sportolók levonultak az egyesület székházában, ahol erőnléti edzésen vettek részt – készülve a következő hazai és nemzetközi megméretésekre.

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

Szabadidősport Kelet - Magyarország Területi Bajnokság és Diákolimpia

Elkészült a Szabadidősport Kelet - Magyarország Területi Bajnokság és Diákolimpia programja
2017-03-14 17:31:29 more...
#{imageTitle}

Szabadidősport Kelet - Magyarország Területi Bajnokság és Diákolimpia

Elkészült a Szabadidősport Kelet - Magyarország Területi Bajnokság és Diákolimpia programja

Letölthető dokumentum(ok)

#{imageTitle}

Művészeti Iskolás verseny

Művészeti Iskolás verseny programja
2017-03-14 17:29:43 more...
#{imageTitle}

Művészeti Iskolás verseny

Művészeti Iskolás verseny programja

Letölthető dokumentum(ok)

#{imageTitle}

2017.03.18. Kelet - Magyarország Területi Bajnokság 2017.03.19. Szabadidősport Kelet - Magyarország Területi Bajnokság és Diákolimpia

2017.03.18. Kelet - Magyarország Területi Bajnokság
2017.03.19. Művészeti Iskolás Verseny
2017.03.19. Szabadidősport Kelet - Magyarország Területi Bajnokság és Diákolimpia
2017-03-09 15:56:33 more...
#{imageTitle}

2017.03.18. Kelet - Magyarország Területi Bajnokság 2017.03.19. Szabadidősport Kelet - Magyarország Területi Bajnokság és Diákolimpia

2017.03.18. Kelet - Magyarország Területi Bajnokság
2017.03.19. Művészeti Iskolás Verseny
2017.03.19. Szabadidősport Kelet - Magyarország Területi Bajnokság és Diákolimpia

2017.03.18. Kelet - Magyarország Területi Bajnokság
Kapunyitás 7:30
Parkettpróba: 8:00-9:00
Verseny kezdése: 9:00

2017.03.19. Művészeti Iskolás Verseny
Kapunyitás: 7:00
Parkettpróba: 7:30 - 8:30
Verseny kezdése: 8:30

2017.03.19. Szabadidősport Kelet - Magyarország Területi Bajnokság és Diákolimpia
Verseny kezdése: 12:00

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

I. SUGÓ KUPA sikerei

Az I.SUGÓ Kupa is megrendezésre került Baján, ahol párosaink a következő szép eredményeket érték el.
2017-03-06 12:00:59 more...
#{imageTitle}

I. SUGÓ KUPA sikerei

Az I.SUGÓ Kupa is megrendezésre került Baján, ahol párosaink a következő szép eredményeket érték el.

Szabó Ádám és Fábián Anna aratott a hétvégén.Nem csak saját korosztályukban, hanem még az idősebbek között is a legjobbnak bizonyultak.
Gratulálunk a párosoknak,felkészítő tanáraiknak, további hasonló szép sikereket kívánunk!

Junior II. C Standard
3. hely Cziklin Dusán Péter - Szilágyi Rebeka

Junior II. C Latin
6.hely Cziklin Dusán Péter - Szilágyi Rebeka

Ifjúsági B Latin
1.hely Szabó Ádám - Fábián Anna

Ifjúsági B standard
1.hely Szabó Ádám - Fábián Anna

Felnőtt B latin
1.hely Szabó Ádám - Fábián Anna

Felnőtt B standard
1.hely Szabó Ádám - Fábián Anna

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
#{imageTitle}

E 6tánc és D 8tánc Országos Bajnokság

Óriási sikert ért el ismét egyesületünk a hétvégén megrendezett E 6tánc és D 8tánc Országos Bajnokságon.
2017-03-06 11:44:34 more...
#{imageTitle}

E 6tánc és D 8tánc Országos Bajnokság

Óriási sikert ért el ismét egyesületünk a hétvégén megrendezett E 6tánc és D 8tánc Országos Bajnokságon.

Kitettek magukért a táncosok és edzők egyaránt. Utánpótlás kategóriában kevés bajnoki címet hagytunk más egyesületek részére.
Gratulálunk a párosoknak és felkészítő tanáraiknak!

OB Gyerek II. E 6tánc
1. hely Kosztolányi Elek - Bottyán Boglárka
2. hely Süle Zsombor - Szél Anna Csenge

OB Junior I. E 6tánc
1. hely Géczi Alexander - Szűcs Nikol Hanna

OB Junior I. D 8tánc
1.hely Antal Krisztián - Prozlik Melinda Lenke
4.hely Balázs Dominik - Kondacs Jázmin Bíborka
5.hely Vajjon Bence - Donka Csenge
6.hely Fodor Bence - Fodor Luca

OB Junior II. E 6tánc
1.hely Varga András - Bulyáki Lili

OB Junior II. D 8tánc
2.hely Dóczi Zsilák László - Bottyán Blanka

OB Ifjúsági D 8tánc
1.hely Sántha Norbert - Terbán Ágnes
2.hely Ratkai Márk Gergő - Márkus Lili

Letölthető dokumentum(ok)

#{imageTitle}

2017.03.18-19 Kelet-Magyarország Területi Bajnokság és Diákolimpia

Szentesen kerül megrendezésre a Kelet-Magyarország Területi Bajnokság és Diákolimpia
2017-03-01 10:16:12 more...
#{imageTitle}

2017.03.18-19 Kelet-Magyarország Területi Bajnokság és Diákolimpia

Szentesen kerül megrendezésre a Kelet-Magyarország Területi Bajnokság és Diákolimpia

Letölthető dokumentum(ok)

    Nincs csatolt file
Kérjük támogassa a SZILVER Táncsport Egyesületet adója 1%-ával! 18456822-1-06 Köszönjük!
Esemény naptár
  • Hazai versenyek
  • Nemzetközi versenyek
Képek