Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc valamint Junior Standard és klubközi verseny Algyő

posted in: Szilver TSE eredményei | 0

2018. február 24-én Algyőn rendeztek Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc valamint Junior Standard és klubközi versenyeket.
A Szilver TSE párosai a következő szép eredményeket érték el.

Gyermek II. E Standard
Polónyi Kevin-Dorogi Edina 2. helyezés
Őze Csanád-Szircsák Szófia 3. helyezés

Gyermek II. E Latin
Polónyi Kevin-Dorogi Edina 2. helyezés
Őze Csanád-Szircsák Szófia 5. helyezés

Gyermek II. D Standard
Kosztolányi Elek-Bartók Laura 1. helyezés
Süle Zsombor-Szél Anna Csenge 2. helyezés

Gyermek II D Latin
Kosztolányi Elek-Bartók Laura 1. helyezés
Süle Zsombor-Szél Anna Csenge 2. helyezés

Junior I. E Standard
Lantos Marcell-Tiringer Lili 1. helyezés
Bartolák Levente-Sass Júlia Zita 6. helyezés

Junior I. E Latin
Lantos Marcell-Tiringer Lili 3. helyezés

Junior II. E Standard
Besenyi Norbert-Besenyi Adél 1. helyezés
Lantos Marcell-Tiringer Lili 2. helyezés
Bartolák Levente-Sass Júlia Zita 6. helyezés
Sonkoly Ákos Gábor-Baráth Luca 9. helyezés

Junior I D Standard
Kosztolányi Elek-Bartók Laura 1. helyezés
Süle Zsombor-Szél Anna Csenge 2. helyezés

Junior I D Latin
Kosztolányi Elek-Bartók Laura 1. helyezés
Süle Zsombor-Szél Anna Csenge 2. helyezés

Junior II. E Latin
Besenyi Norbert-Besenyi Adél 1. helyezés
Lantos Marcell-Tiringer Lili 5. helyezés
Sonkoly Ákos Gábor- Baráth Luca 8. helyezés

Junior II. D Standard
Petrás Bene-Máté Virág 2. helyezés
Varga András Bottyán Blanka 3. helyezés

Junior II. D Latin
Petrás Bene- Máté Virág 1. helyezés
Varga András Bottyán Blanka 3. helyezés

Junior II. C Standard
Dóczi Zsilák László-Prágai Szimonetta 2. helyezés

Junior II. C Latin
Dóczi Zsilák László-Prágai Szimonetta 3. helyezés
Sántha Roland-Bottyán Boglárka 5. helyezés

Ifjúsági D Standard
Petrás Bene-Máté Virág 2. helyezés
Varga András-Bottyán Blanka 3. helyezés

Ifjúsági D Latin
Varga András-Bottyán Blanka 3. helyezés
Petrás Bene-Máté Virág 5. helyezés

Ifjúsági C Standard
Kalapács Bence-Szántó Regina

Ifjúsági C Latin
Kalapács Bence-Szántó Regina

Felnőtt D Standard
Krem Attila Máté-Gajda Loretta 2. helyezés

Leave a Reply