Kelet Magyarország Területi Bajnokság Szentesen

2018 március 3-án Rendezték meg a Kelet Magyarország Területi Bajnokságot Szentesen. A Szilver TSE párosai a következő eredményeket érték el.
Kelet-Magyarország Területi Bajnokság TB Gyermek II E ST
Polónyi Kevin – Dorogi Edina 2. hely
Őze Csanád – Szircsák Szófia 3. hely
Kelet-Magyarország Területi Bajnokság TB Gyermek II E LT
Polónyi Kevin- Dorogi Edina 1. hely
Őze Csanád – Szircsák Szófia 4. hely
Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Gyermek II D Standard
Kosztolányi Elek – Bartók Laura 1. hely
Süle Zsombor – Szél Anna Csenge 2. hely
Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Gyermek II D Latin
Kosztolányi Elek – Bartók Laura 1. hely
Süle Zsombor – Szél Anna Csenge 2. hely
Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior I E Standard
Lantos Marcell Attila – Tiringer Lili 2.hely
Bencsik Bence – Lipcsei Laura 4.hely
Bartolák Levente – Sass Júlia Zita 7.hely
Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior I E Latin
Lantos Marcell Attila – Tiringer Lili 5. hely
Bencsik Bence – Lipcsei Laura 8.-9. hely
Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior I D Standard
Szőts Dávid – Fekete Renáta 1. hely
Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior I D Latin
Szőts Dávid – Fekete Renáta 1. hely
Bartolák Levente – Sass Júlia Zita 6. hely
Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior I C Standard
Balázs Dominik – Kondacs Jázmin Bíborka 1.hely
Kiss Zoltán – Pinka Ramóna Franciska 2. hely
Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior I C Latin
Balázs Dominik – Kondacs Jázmin Bíborka 2. hely
Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior II E Standard
Sonkoly Ákos Gábor – Baráth Luca 7.hely
Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior II E Latin
Sonkoly Ákos Gábor – Baráth Luca 8.hely
Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior II D Standard
Petrás Bene – Máté Virág 2.hely
Besenyi Norbert – Besenyi Adél 4.hely
Varga András – Bottyán Blanka 6. hely
Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior II D Latin
Petrás Bene – Máté Virág 1.hely
Besenyi Norbert – Besenyi Adél 4.hely
Varga András – Bottyán Blanka 6.hely
Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior II C Standard
Dóczi Zsilák László – Prágai Szimonetta 2.hely
Sántha Roland – Bottyán Boglárka 5.hely
Fodor Bence – Fodor Luca 6.hely
Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior II C Latin
Sántha Roland – Bottyán Boglárka 5.hely
Dóczi Zsilák László – Prágai Szimonetta 7.hely
Fodor Bence – Fodor Luca 10.hely
Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior II B Standard
Antal Krisztián – Prozlik Melinda Lenke 3.hely
Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Junior II B Latin
Antal Krisztián – Prozlik Melinda Lenke 3.hely
Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Ifjúsági E Standard
Márkus Erik Krisztián – Juhász Veronika 2.hely
Kelet-Magyarország Területi Bajnokság – TB Ifjúsági E Latin
Márkus Erik Krisztián – Juhász Veronika 3.hely

Leave a Reply