Kelet-Magyarország Területi Bajnokság eredményei

2019.03.02-án Rendeztük meg a Kelet-Magyarország Területi Bajnokságot, Kunszentmártonon.

A Szilver TSE versenyzői a következő eredményeket érték el:

Gyermek I E Standard:

Pető Zoltán  -Pintér Mónika Mária 1. helyezés

Gyermek I E Latin:

Pető Zoltán – Pintér Mónika Mária 1.helyezés

Gyermek II E Standard:

Ökrös Zénó- Baráth Csenge 3.helyezés

Pető Dániel- Kocsis Liliána 4.helyezés

Gyermek II E Latin:

Ökrös Zénó- Baráth Csenge 3. helyezés

Pető Dániel- Kocsis Liliána 5.helyezés

Gyermek II D Standard:

Polónyi Kevin- Dorogi Edina Anna 1. helyezés

Gyermek II D Latin:

Polónyi  Kevin- Dorogi Edina Anna 1. helyezés

Junior I E Standard:

Marton László- Pindur Mira Felícia 2.helyezés

Szőke Dániel- Bata Indira Zoé 7. helyezés

Junior I E Latin:

Marton László- Pindur Mira Felícia 4. helyezés

Junior I D Standard:

Süle Zsombor- Tiringer Lili 2.helyezés

Lantos Marcell Attila- Gál Viktória 4. helyezés

Junior I D Latin:

Süle Zsombor- Tiringer Lili 2. helyezés

Junior I C Standard:

Kosztolányi Elek- Bartók Laura 1.helyezés

Köllő Balázs- Bottyán Boglárka 3.helyezés

Junior I C Latin:

Kosztolányi Elek- Bartók Laura 2.helyezés

Köllő Balázs- Bottyán Boglárka 4.helyezés

Junior II E Standard:

Mihók Tibor Bendegúz- Tóth Liza Laura 1.helyezés

Pótár-Bóta Zalán- Csörghe Boglárka 3.helyezés

Junior II E Latin:

Mihók Tibor Bendegúz-Tóth Liza Laura 2.helyezés

Junior II D Standard:

Vajjon Bence- Bulyáki Lili 4.helyezés

Géczi Alexander- Szűcs Nikol Hanna 5.helyezés

Junior II D Latin:

Vajjon Bence- Bulyáki Lili 1.helyezés

Géczi Alexander- Szűcs Nikol Hanna 3.helyezés

Junior II C Standard:

Petrás Bence-Baráth Luca 1.helyezés

Fodor Bence- Fodor Luca 4.helyezés

Junior II B Standard:

Kohon Patrik- Gál Dalma 1. helyezés

Antal Krisztián- Prozlik Melinda Lenke 2. helyezés

Balázs Dominik- Kondacs Jázmin Bíborka 4.helyezés

Papp Ádám István- Máté Virág 5.helyezés

Junior II B Latin:

Kohon Patrik- Gál Dalma 1. helyezés

Antal Krisztián- Prozlik Melinda Lenke 3. helyezés

Balázs Dominik- Kondacs Jázmin Bíborka 4.helyezés

Papp Ádám István- Máté Virág 5.helyezés

Ifjúsági D Standard:

Besenyei Norbert-Besenyei Adél 1. helyezés

Ifjúsági D Latin:

Besenyei Norbert-Besenyei Adél 1. helyezés

Ratkai Márk Gergő- Márkus Liliána 3. helyezés

Varga András- Lipcsei Laura 4. helyezés

Ifjúsági C Standard:

Sántha Norbert- Juhász Veronika 4.helyezés

Sántha Roland- Sass Júlia Zita 6.helyezés

Ifjúsági C Latin:

Benkő Erik- Petrás Kíra 2.helyezés

Sántha Norbert- Juhász Veronika 7.helyezés

Ifjúsági B Standard:

Kalapács Bence- Miskolczi Nóra 1.helyezés

Dóczi Zsilák László- Pindur Cintia Réka 4. helyezés

Felnőtt C Standard:

Kispál Gergely Tas- Kristó Noémi 5.helyezés

Felnőtt C Latin:

Oberna Károly Gábor- Buránszki Andrea 5.helyezés

Felnőtt B Standard:

Fedics Richárd- Bencsik Noémi 3.helyezés

Felnőtt B Latin:

Dajcs Triszten Sámuel- Fekete Krisztina 3.helyezés

Fedics Richárd- Bencsik Noémi 4.helyezés

Felnőtt A Standard:

Guba Marcell- Kállai Kamilla 2.helyezés

Czuczi Patrik- Kakas Lúcia 3.helyezés

Felnőtt A Latin:

Schwartz Péter- Lengyel Helga 3.helyezés

Felnőtt S Standard:

Rónyai Zoltán – Busa Dóra 1.helyezés

Schwartz Péter- Lengyel Helga 2.helyezés

Felnőtt S Latin:

Rónyai Zoltán- Busa Dóra 1. helyezés

Gratulálunk a párosainknak!!!

Leave a Reply