Hétvégi eredmények

2019. március 9-én került megrendezésre Kisteleken a Pro-Art kupa ahol a Szilver TSE párosai a következő eredményeket érték el.
Gyerek II E Standard
Ökrös Zénó-Baráth Csenge 4. helyezés
Pető Dániel-Kocsis Liliána 5. helyezés

Gyerek II A Latin
Ökrös Zénó-Baráth Csenge 4. helyezés
Pető Dániel-Kocsis Liliána 5. helyezés

Gyerek II D Latin
Ökrös Zénó-Baráth Csenge 4. helyezés

Junior I E Standard
Ökrös Zénó-Baráth Csenge 3. helyezés
Pető Dániel Kocsis Liliána 6. helyezés

Junior I E Latin
Pető Dániel-Kocsis Liliána 4. helyezés

Junior I D Standard
Süle Zsombor-Tiringer Lili 1. helyezés
Lantos Marcell Attila-Gál Viktória 5. helyezés
Bartolák Levente-Varga Kata 6. helyezés

Junior I D Latin
Süle Zsombor Tiringer Lili 3. helyezés
Bartolák Levente-Varga Kata 5. helyezés
Lantos Marcell Attila-Gál Viktória 6. helyezés

Junior I C Standard
Kosztolányi Elek-Bartók Laura 1. helyezés

Junior I C Latin
Kosztolányi Elek-Bartók Laura 3. helyezés

Junior II E Standard
Sonkoly Ákos-Balogh Petra 4. helyezés

Junior II E Latin
Sonkoly Ákos-Balogh Petra 5. helyezés

Junior II D Standard
Lantos Marcell Attila-Gál Viktória 4. helyezés

Junior II D Latin
Lantos Marcell Attila-Gál Viktória 4. helyezés

Junior II C Standard
Petrás Bene-Baráth Luca 2. helyezés

Junior II C Latin
Petrás Bene-Baráth Luca 4. helyezés

Ifjúsági E Standard
Sonkoly Ákos-Balogh Petra 1. helyezés

Ifjúsági E Latin
Sonkoly Ákos-Balogh Petra 4. helyezés

Ifjúsági D Latin
Varga András-Lipcsei Laura 7. helyezés

Ifjúsági C Standard
Hajdú Viktor-Prágai Szimonetta 2. helyezés
Petrás Bene-Baráth Luca 3. helyezés
Sántha Norbert-Juhász Veronika 5. helyezés
Varga András-Lipcsei Laura 6. helyezés
Sántha Roland-Sass Júlia Zita 7. helyezés
Besenyi Norbert-Besenyi Adél 8. helyezés

Ifjúsági C Latin
Hajdú Viktor-Prágai Szimonetta 3. helyezés
Besenyi Norbert-Besenyi Adél 4. helyezés
Petrás Bene-Baráth Luca 6. helyezés
Sántha Norbert-Juhász Veronika 10. helyezés

Ifjúsági B Standard
Kalapács Bence-Miskolczi Nóra 3. helyezés

Ifjúsági B Latin
Kalapács Bence-Miskolczi Nóra 5. helyezés

Felnőtt D Latin
Varga András-Lipcsei Laura 5. helyezés

Felnőtt C Standard
Hajdú Viktor-Prágai Szimonetta 2. helyezés
Varga András-Lipcsei Laura 4. helyezés

Felnőtt C Latin
Oberna Károly Gábor-Buránszki Andrea 3. helyezés
Hajdú Viktor-Prágai Szimonetta 5. helyezés

Junior Tíztánc Ranglista
Kohon Patrik-Gál Dalma 1. helyezés
Antal Krisztián-Prozlik Melinda Lenke 3. helyezés
Papp Ádám István-Máté Virág 6. helyezés
Szőts Dávid-Fekete Renáta 8. helyezés
Kosztolányi Elek-Bartók Laura 9. helyezés

Felnőtt Latin Ranglista
Hidi Balázs-Kis Violetta 1. helyezés
Rischák Balázs-Dajka Csenge 20. helyezés

A hazai versenyen kívül Csehországban és Ukrajnában is megmérettették magukat párosaink.

Kijev World Open Standard
Bencze István-Prozlik Anna 25. helyezés

Brno Open
Senior I Standard Open
Kemény Tamás-Princz Nóra 3. helyezés

Gratulálunk a párosoknak!

Leave a Reply