Az elmúlt hétvégén egyesületünk párosai számos hazai és nemzetközi versenyen vettek részt

Az elmúlt hétvégén egyesületünk párosai számos hazai és nemzetközi versenyen vettek részt, ahol a következő eredmények születtek.

C és B Tíztánc Országos Bajnokság Kozármisleny
Junior I C Tíztánc OB
Kosztolányi Elek-Bartók Laura 1. helyezés
Köllő Balázs-Bottyán Boglárka 2. helyezés

Junior II C Tíztánc OB
Petrás Bene-Baráth Luca 2. helyezés
Fodor Bence-Fodor Luca 3. helyezés

Junior II B Tíztánc OB
Kohon Patrik-Gál Dalma 1. helyezés
Antal Krisztián-Prozlik Melinda Lenke 2. helyezés
Balázs Dominik-Kondacs Jázmin Bíborka 3. helyezés
Papp Ádám István-Máté Virág 7. helyezés

Ifjúsági B Tíztánc OB
Kalapács Bence-Miskolczi Nóra 2. helyezés

IX. Kner kupa Mezőtúr

Gyermek II D Latin
Polónyi Kevin-Dorogi Edina Anna 1. helyezés

Junior I E Latin
Ökrös Zénó-Baráth Csenge 2. helyezés

Gyermek II-Junior I D Standard
Süle Zsombor-Tiringer Lili 1. helyezés
Polónyi Kevin-Dorogi Edina Anna 2. helyezés
Lantos Marcell Attila-Gál Viktória 3. helyezés
Bartolák Leventa-Varga Kata 4. helyezés

Junior I D Latin
Polónyi Kevin-Dorogi Edina Anna 1. helyezés
Lantos Marcell Attila-Gál Viktória 2. helyezés
Bartolák Levente-Varga Kata 6. helyezés

Junior I C Standard
Köllő Balázs-Bottyán Boglárka 1. helyezés
Kosztolányi Elek-Bartók Laura 2. helyezés

Junior I C Latin
Kosztolányi Elek-Bartók Laura 1. helyezés
Köllő Balázs-Bottyán Boglárka 2. helyezés

Junior II E Standard
Pótár Bóta Zalán-Csörghe Boglárka 1. helyezés
Mihók Tibor Bendegúz-Tóth Liza Laura 4. helyezés
Sonkoly Ákos Gábor-Balogh Petra 5. helyezés

Junior II E Latin
Mihók Tibor Bendegúz-Tóth Liza Laura 1. helyezés
Pótár Bóta Zalán-Csörghe Boglárka 3. helyezés
Sonkoly Ákos Gábor-Balogh Petra 6. helyezés

Junior II D Standard
Süle Zsombor-Tiringer Lili 1. helyezés
Vajjon Bence-Bulyáki Lili 2. helyezés
Géczi Alexander-Szűcs Nikol Hanna 3. helyezés
Lantos Marcell Attila-Gál Viktória 6. helyezés

Junior II D Latin
Vajjon Bence-Bulyáki Lili 1. helyezés
Géczi Alexander-Szűcs Nikol Hanna 4. helyezés
Lantos Marcell Attila-Gál Viktória 5. helyezés

Junior II C Standard
Kosztolányi Elek-Bartók Laura 1. helyezés
Petrás Bene-Baráth Luca 2. helyezés
Fodor Bence-Fodor Luca 3. helyezés

Junior II C Latin
Kosztolányi Elek-Bartók Laura 2. helyezés
Fodor Bence-Fodor Luca 3. helyezés
Petrás Bene-Baráth Luca 4. helyezés

Ifjúsági E Standard
Mihók Tibor Bendegúz-Tóth Liza Laura 1. helyezés
Sonkoly Ákos Gábor-Balogh Petra 2. helyezés

Ifjúsági E Latin
Mihók Tibor Bendegúz-Tóth Liza Laura 1. helyezés
Sonkoly Ákos Gábor-Balogh Petra 4. helyezés

Ifjúsági D Latin
Varga András-Lipcsei Laura 3. helyezés
Ifjúsági C Standard
Hajdú Viktor-Prágai Szimonetta 3. helyezés
Varga András-Lipcsei Laura 4. helyezés
Ratkai Márk Gergő-Márkus Lili 5. helyezés

Ifjúsági C Latin
Hajdú Viktor-Prágai Szimonetta 3. helyezés
Ratkai Márk Gergő-Márkus Lili 9. helyezés

Felnőtt C Standard
Varga András-Lipcsei Laura 4. helyezés

Felnőtt C Latin
Hajdú Viktor-Prágai Szimonetta 5. helyezés
Oberna Károly Gábor-Buránszki Andrea 7. helyezés

Felnőtt B Standard
Bárándi János-Tóth Fruzsina 1. helyezés

Bulgária Montana
WDSF Open Standard
Bődi Dénes-Fruzsa Kata 1. helyezés

Gratulálunk a párosoknak!

Leave a Reply