Algyőn rendeztek klubközi és ranglista versenyeket

2019.04.27-én Algyőn rendeztek klubközi és ranglista versenyeket. A Szilver TSE párosai a következő eredményeket érték el.
Gyerek II E Standard
Németh Barnabás-Szircsák Szófia 4. helyezés
Gyerek II E Latin
Németh Barnabás-Szircsák Szófia 6. helyezés
Junior I. E Latin
Marton László-Pindur Mira Felícia 6. helyezés
Junior I D Standard
Bartolák Levente-Varga Kata 1. helyezés
Junior I D Latin
Bartolák Levente-Varga Kata 4. helyezés
Junior II E Standard
Mihók Tibor Bendegúz-Tóth Liza Laura 5. helyezés
Sonkoly Ákos Gábor-Balogh Petra 6. helyezés
Junior II E Latin
Mihók Tibor Bendegúz-Tóth Liza Laura 3. helyezés
Marton László-Pindur Mira Felícia 6. helyezés
Pótár Bóta Zalán-Csörghe Boglárka 7. helyezés
Sonkoly Ákos Gábor-Balogh Petra 9. helyezés
Junior II D Standard
Géczi Alexander-Szűcs Nikol Hanna 2. helyezés
Junior II D Latin
Géczi Alexander-Szűcs Nikol Hanna 2. helyezés
Junior II C Standard
Kosztolányi Elek-Bartók Laura 1. helyezés
Köllő Balázs-Bottyán Boglárka 2. helyezés
Petrás Bene-Baráth Luca 3. helyezés
Fodor Bence-Fodor Luca 4. helyezés
Junior II C Latin
Kosztolányi Elek-Bartók Laura 2. helyezés
Köllő Balázs-Bottyán Boglárka 4. helyezés
Fodor Bence Fodor Luca 6. helyezés
Petrás Bene-Baráth Luca 7. helyezés
Ifjúsági E Standard
Mihók Tibor Bendegúz-Tóth Liza Laura 1. helyezés
Sonkioly Ákos Gábor-Balogh Petra 4. helyezés
Ifjúsági E Latin
Mihók Tibpr Bendegúz-Tóth Liza Laura 2. helyezés
Sonkioly Ákos Gábor-Balogh Petra 6. helyezés
Ifjúsági D Latin
Varga András-Lipcsei Laura 5. helyezés
Ifjúsági C Standard
Petrás Bene-Baráth Luca 3. helyezés
Fodor Bence-Fodor Luca 4. helyezés
Ifjúsági C Latin
Petrás Bene-Baráth Luca 7-8. helyezés
Fodor Bence-Fodor Luca 9. helyezés
Felnőtt C Latin
Oberna Károly Gábor-Buránszki Andrea 4. helyezés
Junior II Standard Ranglista
Antal Krisztián-Prozlik Melinda Lenke 3. helyezés
Balázs Dominik-Kondacs Jázmin Bíborka 4. helyezés
Papp Ádám István-Máté Virág 7. helyezés
Kosztolányi Elek-Bartók Laura 8. helyezés
Petrás Bene-Baráth Luca 10. helyezés
Köllő Balázs-Bottyán Boglárka 11. helyezés
Felnőtt Latin Ranglista
Hidi Balázs Kis Violetta 1. helyezés
Dajcs Triszten Sámuel-Fekete Krisztina 21. helyezés
Kalapács Bence-Miskolci Nóra 28. helyezés
Gratulálunk a párosoknak!

Leave a Reply