XV. Fekete Sas Kupa eredményei

Az elmúlt hétvégén került megrendezésre a XV. Fekete Sas kupa Hódmezővásárhelyen, ahol egyesületünk táncosai a következő fantasztikus eredményeket érték el.

Gyerek II E Standard

Winter Balázs-Ádám Hanna Kamilla 1 helyezés

Benke Bence Balázs-Bereczki Maja 2. helyezés

Konstantinovics Márk-Petrás Zília 3. helyezés

Halász Marcell-György Noémi 4. helyezés

Német Barnabás-Pusztai Panka 5. helyezés

Gyerek II E Latin

Horváth Előd Áron-Oszlánczi Anikó Krisztina 1. helyezés

Winter Balázs-Ádám Hanna Kamilla 2. helyezés

Halász Marcell-György Noémi 3. helyezés

Benlke Bence Balázs-Bereczki Maja 4. helyezés

Konstantinovics Márk-Petrás Zília 5. helyezés

Németh Barnabás-Pusztai Panka 6. helyezés

Gyerek II D Standard

Ökrös Zénó-Baráth Csenge 1. helyezés

Pető Zoltán-Pintér Mónika Mária 2 helyezés

Horváth Előd Áron-Oszlánczi Anikó Krisztina 3. helyezés

Gyerek II D Latin

Pető Zoltán-Pintér Mónika Mária 1. helyezés

Ökrös Zénó-Baráth Csenge 2. helyezés

Junior I E Standard

Sipos Marcell-Hajnal Réka 2. helyezés

Junior I E Latin

Sipos Marcell-Hajnal Réka 3. helyezés

Junior I D Standard

Baksa Barna-Dorogi Edina Anna 3. helyezés

Ökrös Zénó-Baráth Csenge 4. helyezés

Pető Dániel-Kocsis Liliána 6. helyezés

Junior I D Latin

Baksa Barna-Dorogi Edina Anna 4. helyezés

Ökrös Zénó-Baráth Csenge 5. helyezés

Pető Dániel-Kocsis Liliána 6. helyezés

Junior II E Standard

Sipos Marcell-Hajnal Réka 2. helyezés

Junior II E Latin

Pótár Bóta Zalán-Bata Indira Zoé 3. helyezés

Sipos Marcell-Hajnal Réka 4. helyezés

Junior II D Standard

Gali Gergő-Szűcs Nikol Hanna 1. helyezés

Pótár Bóta Zalán-Bata Indira Zoé 4. helyezés

Baksa Barna-Dorogi Edina Anna 10. helyezés

Junior II C Standard

Marton László-Gál Viktória 2 helyezés

Junior II C Latin

Gali Gergő-Szűcs Nikol Hanna 3. helyezés

Marton László-Gál Viktória 8. helyezés

Ifjúsági E Latin

Pótár Bóta Zalán-Bata Indira Zoé 5. helyezés

Ifjúsági D Standard

Gali Gergő-Szűcs Nikol Hanna 2. helyezés

Pótár Bóta Zalán-Bata Indira Zoé 7. helyezés

Ifjúsági C Standard

Besenyi Norbert-Besenyi Adél 2. helyezés

Marton László-Gál Viktória 3. helyezés

Ifjúsági C Latin

Besenyi Norbert-Besenyi Adél 4. helyezés

Felnőtt C Satndard

Besenyi Norbert-Besenyi Adél 1. helyezés

Gratulálunk minden párosnak és edzőiknek!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük