Kelet és Nyugat Magyarország Területi Bajnokság eredményei

2021 március 6-án került megrendezésre egyesületünk által a Kelet-Magyarország Területi Bajnokság Kunszentmártonon, valamint a Nyugat Magyarország Területi Bajnokság Kaposváron A Szilver TSE versenyzői a következő fantasztikus eredményeket érték el.
Gyermek II E Standard
Konstantinovics Márk-Petrás Zília 1. helyezés
Halász Marcell-György Noémi 2. helyezés
Antal Bence Dominik-Kárászi Kata Hanna 3. helyezés
Gyermek II E Latin
Antal Bence Dominik-Kárászi Kata Hanna 1. helyezés
Halász Marcell-György Noémi 2. helyezés
Konstantinovics Márk-Petrás Zília 4. helyezés
Gyermek II D Standard
Pető Zoltán-Pintér Mónika Mária 1. helyezés
Gyermek II D Latin
Pető Zoltán-Pintér Mónika Mária 1. helyezés
Junior I E Standard
Sipos Marcell-Hajnal Réka 1. helyezés
Benke Bence Balázs-Bereczki Maja 5. helyezés
Német Barnabás-Pusztai Panka 7. helyezés
Junior I E Latin
Sipos Marcell-Hajnal Réka 2. helyezés
Horváth Előd Áron-Oszlánczi Anikó Krisztina 3. helyezés
Benke Bence Balázs-Bereczki Maja 4. helyezés
Német Barnabás-Pusztai Panka 5. helyezés
Junior I D Standard
Ökrös Zénó-Baráth Csenge 1. helyezés
Pető Dániel-Kocsis Liliána 2. helyezés
Polónyi Kevin-Freytag Petra Viktória 4. helyezés
Horváth Előd Áron-Oszlánczi Anikó Krisztina 5. helyezés
Junior I D Latin
Ökrös Zénó-Baráth Csenge 3. helyezés
Pető Dániel-Kocsis Liliána 4. helyezés
Polónyi Kevin-Freytag Petra Viktória 5. helyezés
Junior II E Standard
Ford Tyler Béla-László Anita Barbara 3. helyezés
Junior II E Latin
Ford Tyler Béla-László Anita Barbara 2. helyezés
Junior II D Standard
Baksa Barna-Dorogi Edina Anna 2. helyezés
Gali Gergő-Szűcs Nikol Hanna 3. helyezés
Junior II D Latin
Baksa Barna-Dorogi Edina Anna 2. helyezés
Junior II C Standard
Szabó Gabriel Lucian-Fekete Renáta 1. helyezés
Marton László-Gál Viktória 2. helyezés
Junior II C Latin
Marton László-Gál Viktória 3. helyezés
Junior II B Standard
Kosztolányi Elek-Bartók Laura 1. helyezés
Köllő Balázs- Tiringer Lili 4. helyezés
Junior II B Latin
Kosztolányi Elek-Bartók Laura 2. helyezés
Köllő Balázs- Tiringer Lili 4. helyezés
Szabó Gabriel Lucian-Feket Renáta 5. helyezés
Ifjúsági E Latin
Pótár Bóta Zalán-Bata Indira Zoé 2. helyezés
Ifjúsági D Standard
Vajjon Bence-Bulyáki Lili 1. helyezés
Pótár Bóta Zalán-Bata Indira Zoé 2. helyezés
Ifjúsági D Latin
Vajjon Bence-Bulyáki Lili 1. helyezés
Ifjúsági C Standard
Szőts Dávid-Cseke Krisztina 2. helyezés
Besenyi Norbert-Besenyi Adél 4. helyezés
Lantos Marcell Attila-Kiss Eliza 6. helyezés
Ifjúsági C Latin
Lantos Marcell Attila-Kiss Eliza 3. helyezés
Ifjúsági B Standard
Petrás Bene-Baráth Luca 1. helyezés
Hajdú Viktor (KNER TSE)-Balogh Petra 2. helyezés
Ifjúsági B Latin
Petrás Bene-Baráth Luca 5. helyezés
Szőts Dávid-Cseke Krisztina 6. helyezés
Besenyi Norbert-Besenyi Adél 9-10. helyezés
Hajdú Viktor (KNER TSE)-Balogh Petra 9-10.. helyezés
Ifjúsági A Standard
Kohon Patrik-Gál Dalma 1. helyezés
Antal Krisztián-Prozlik Melinda Lenke 2. helyezés
Balázs Dominik-Kondacs Jázmin Bíborka 3. helyezés
Fijúsági A Latin
Kohon Patrik-Gál Dalma 1. helyezés
Antal Krisztián-Prozlik Melinda Lenke 2. helyezés
Balázs Dominik-Kondacs Jázmin Bíborka 4. helyezés
Felnőtt E Standard
Vántus Gergely-Horváth Evódia Hanna 3. helyezés
Felnőtt E Latin
Vántus Gergely-Horváth Evódia Hanna 3. helyezés
Felnőtt C Standard
Sisák Tamás (Papiron Szeged VTE)-Kristó Noémi 5. helyezés
Felnőtt A Standard
Kalapács Bence-Miskolczi Nóra 2. helyezés
Felnőtt A Latin
Kalapács Bence-Miskolczi Nóra 5. helyezés
Felnőtt S Standard
Rónyai Zoltán Busa Dóra 1. helyezés
Bencze István-Prozlik Anna 2. helyezés
Balga Kristóf-Kállai Kamilla 3. helyezés
Guba Marcell-Forgó Éva Patrícia 4. helyezés
Felnőtt S Latin
Hidi Balázs(Valcer TSE)-Kis Violetta 1. helyezés
Rónyai Zoltán-Busa Dóra 5. helyezés
Senior II E Standard
Regős Péter-Regősné Jancsovics Julianna 1. helyezés
Senior II E Latin
Regős Péter-Regősné Jancsovics Julianna 1. helyezés
Senior III E Standard
Sütő Gergely-Radics Mónika 1. helyezés
Senior III E Latin
Sütő Gergely-Radics Mónika 1. helyezés
Nyugat-Magyarország Területi Bajnokság
Junior II C Standard
Perjési Milán-Kis Flamina Hanna 1. helyezés
Junior II C Latin
Perjési Milán-Kis Flamina Hanna 1. helyezés
Gratulálunk a párosoknak!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük