77. Dancenet kupa eredményei

Az elmúlt hétvégén került megrendezésre a 77. Dancenet kupa Csömörön. A Szilver Táncsport Egyesület párosai ismételten fantasztikus eredményekkel zárták ezt a versenyt is. Az alábbi eredmények születtek.

 

Gyermek II E Standard

Halász Marcell-György Noémi 1. helyezés

Konstantinovics Márk-Petrás Zília 2. helyezés

 

Gyermek II E Latin

Halász Marcell-György Noémi 4. helyezés

Konstantinovics Márk-Petrás Zília 7. helyezés

 

Gyerek II D Latin

Pető Zoltán-Pintér Mónika Mária 1. helyezés

 

Junior I E Standard

Benke Bence Balázs-Hajnal Réka 6-8. helyezés

Német Barnabás-Pusztai Panka 6-8. helyezés

Konstantinovics Márk-Petrás Zília 11-12. helyezés

 

 

Junior I E Latin

Sipor Marcell-Hajnal Réka 7. helyezés

Németh Barnabás-Pusztai Panka 11. helyezés

Konstantinovics Márk-Petrás Zília 20. helyezés

 

Junior I D Standard

Pető Zoltán-Pintér Mónika Mária 1. helyezés

Pető Dániel-Kocsis Liliána 2. helyezés

 

Junior II C Standard

Marton László-Gál Viktória 2. helyezés

Sipos Marcell-Hajnal Réka 6. helyezés

Ford Tyler Béla-László Anita Barbara 7-8. helyezés

 

Junior II C Latin

Marton László-Gál Viktória 4. helyezés

 

Ifjúsági E Standard

Ford Tyler Béla-László Anita Barbara 10. helyezés

 

Ifjúsági E Latin

Ford Tyler Béla-László Anita Barbara 5. helyezés

 

Ifjúsági D Standard

Vajjon Bence-Bulyáki Lili 1. helyezés

Pótár Bóta Zalán-Bata Indira Zoé 2. helyezés

Baksa Barna-Dorogi Edina Anna 5. helyezés

 

Ifjúsági D Latin

Baksa Barna-Dorogi Edina Anna 14-15. helyezés

Pótár Bóta Zalán-Bata Indira Zoé 19. helyezés

 

Ifjúsági C Standard

Marton László-Gál Viktória 3. helyezés

Lantos Marcell Attila-Kiss Eliza 6. helyezés

 

Ifjúsági C Latin

Vajjon Bence-Bulyáki Lili 4. helyezés

Lantos Marcell Attila-Kiss Eliza 23. hlyezés

Marton László-Gál Viktória 24. helyezés

 

Felnőtt D Standard

Pótár Póta Zalán-Bata Indira Zoé 2. helyezés

 

Felnőtt D Latin

Pótár Bóta Zalán-Bata Indira Zoé 23-25. helyezés

 

Senior II E Standard

Regős Péter-Regősné Jancsovics Julianna 2. helyezés

Sütő Gergely-Radics Mónika 4. helyezés

 

Senior II E Standard

Regős Péter-Regősné Jancsovics Julianna 3. helyezés

Sütő Gergely-Radics Mónika 5. helyezés

 

 

 

 

 

 

 

 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük